16 yaşında, evli sevgilisine kaçtı!

16 yaşında, evli sevgilisine kaçtı!.11305
  • Giriş : 22.12.2007 / 13:35:00

Antalya'da fırın ustası 31 yaşındaki Osman Özen, cep telefonundan rasgele aradığı bir numaradan Ankara'ya oturan 16 yaşındaki lise 2'nci sınıf öğrencisi B.Ş. ile tanıştı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Evli ve bir kız çocuğu babası olan Özen, 2 ay cep telefonuyla konuştuğu ve hiç görmediği B.Ş.'ye “Seni seviyorum, karımdan ayrılacağım. Kaçıp bana gel'' dedi. Liseli B. Ankara'aki evinden ‘Okula gidiyorum’ diyerek ayrıldı ve otobüsle daha önce hiç görmediği Antalya'daki sevgilisinin yanına geldi.

Genç kızı terminalde karşılayan Osman Özen, kiraladığı ve ikinci el eşyalarla donattığı eve yerleştirdi. B.Ş.'nin ailesi Ankara'da polise başvurarak kızlarının kaybolduğunu bildirdi. B.Ş.'nin cep telefonu kayıtlarını inceleyen polis, genç kızın Antalya'da olduğunu belirledi.

Sevgilisinin tuttuğu evde bulunan B.Ş. ailesine teslim edilirken, Osman Özen de çalıştığı işyerinde yakalanarak gözaltına alındı. Genç kızın doktor raporunda bakire olduğu belirlendi. Özen, çıkarıldığı mahkemede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. B.Ş. ise ifadesinde, “Onu seviyorum. Karısından ayrılıp benimle evlenecek'' dedi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious