16 yaşındaki kız annesini bıçakla öldürdü

  • Giriş : 24.05.2008 / 16:44:00

Zonguldak Kız Meslek Lisesi öğrencisi T.Y.B (16), taksici sevgilisi Osman D. (34) ile birlikte annesini bıçakla öldürdü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Zonguldak'ta, 16 yaşında bir genç kız, sevgilisi olan taksiciyle birlikte annesini öldürdü.

Olay, Zonguldak'ın Terakki Mahallesi Kazımiye Sokak'ta bir evde meydana geldi. Zonguldak Kız Meslek Lisesi öğrencisi T.Y.B (16), taksici sevgilisi Osman D. (34) ile birlikte annesini bıçakla öldürdü. Anne Gülin Güneş, dün akşam eve geldiğinde kızını taksi şoförüyle evde yakaladı. Kızının kendisinden yaşça büyük birisiyle birlikte olmasına karşı çıkan anne, kızı ve sevgilisi ile tartışmaya başladı. Daha sonra taksi sürücüsü, anneyi darp etmeye başladı. 16 yaşındaki lise öğrencisi T.Y.B ise mutfaktan aldığı bıçakla annesini sırtından bıçakladı.

Annenin cesedini bir halıya saran kızı ve sevgilisi cesedi sürükleyerek aracın bagajına koydu. Cesedi arabayla birlikte Kozlu beldesi Kılıç Mahallesi Dereboyu Sokak'ta ormanlık bir alana götürdüler. T.Y.B ve sevgilisi, annenin cesedini halıdan çıkararak üstüne tiner döküp yakmaya çalıştı. Bu sırada tiner aniden alev alarak taksicinin ve kızın elleri yandı.


T.Y.B. ve taksici sevgilisi cesedin yanından araçla ayrılırken kanala düştü. Aracı düştüğü yerden çıkaramayınca olay yerine başka bir taksi çağırıldı. Olay yerine gelen taksi sürücüsü dumanları görünce şüphelenerek polise haber verdi. Bu sırada Osman D., hastanede tedavi olurken polisin şüphesi üzerine gözaltına alındı. Lise öğrencisi T.Y.B. ise taksici sevgilisinden ayrılarak kayıplara karıştı. Lise öğrencisinin ilkokuldan beri kan kanseri tedavisi gördüğü belirtildi.

Taksi sürücüsü Osman D.'nin 16 yaşındaki kıza daha önce tecavüz ettiği ve anne ile arasında devamlı husumet yaşandığı iddia edildi. Bu arada öldürülen anne Gülin Güneş'in kocasından bir süre önce boşanması nedeniyle kızlık soyadını kullandığı, kızının ise babasının soyadını taşıdığı öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious