16 yaşındaki kıza tecavüz eden 6 kişi serbest kaldı

16 yaşındaki kıza tecavüz eden 6 kişi serbest kaldı.7744
  • Giriş : 24.06.2008 / 07:50:00
  • Güncelleme : 23.06.2008 / 23:57:33

Ankara’da, annesinin babasından ayrılarak başka bir erkekle evlenmesini kabullenemeyen genç kız, evden kaçtı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Kaldığı otel sahibinin tecavüzüne uğrayan ve başka erkeklere pazarlanan 16 yaşındaki C.G. polise sığınırken, şüpheliler ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

BAŞKENTTE 16 yaşındaki C.G., annesi F.B.’nin babasından ayrılarak başka bir erkekle evlenmesinin ardından bunalıma girdi ve 4 Haziran’da evi terk etti. Genç kız, önceden tanıdığı otel sahibi H.K.’nın yanına gitti. Anne F.B. polise başvurarak kızının kaybolduğunu söyledi ama C.G., bulunamadı. İddiaya göre H.K., genç kıza gece uyuduğu sırada tecavüz etti. H.K., C.G. ile ilişkiye girmesi için B.M. ve R.E.’yi de çağırdı. Ardından C.G., bu kez taksicilik yapan B.K. ve V.İ.A.’ya satıldı. Otelde çalışan T.K.’nın da tecavüzüne uğrayan C.G., 12 gün otelden otele götürüldü.

Ağzımı bağlıyorlardı

C.G., 16 Haziran’da otelden kaçarak, polise sığındı. Genç kız, 6 kişinin kendisini odaya kilitlediğini öne sürerek, "Tecavüz sırasında ağzımı bağlıyorlardı. Korku dolu günler yaşadım" dedi. Keçiören Adli Tıp Kurumu’na getirilen C.G.’nin rahminde yırtıklar meydana geldiği belirtildi. Polis, genç kıza tecavüz ettikleri gerekçesiyle 6 kişiyi gözaltına aldı. Ankara 4. Sulh Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıkan şüpheliler, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious