17 yaşında genç intihar etti

17 yaşında genç intihar etti.7400
  • Giriş : 01.06.2008 / 13:12:00

Gaziantep'te 17 yaşındaki bir genç, henüz belirlenemeyen bir nedenle, çalıştığı işyerinde kendini iple tavana asarak intihar etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edinilen bilgiye göre, Küsget A Blok 3. Ada 35 numaralı, kendilerine ait eksoz tamir dükkanında çalışan İbrahim Halil Demir, akşam saatlerinde içeride kimsenin olmadığı bir sırada kendini iple tavana asarak intihar etti.

Küsget Sanayi Sitesi'nde iki işyerleri bulunan ve yaklaşık 1.5 yıldan beri ağabeyi Oktay Demir ile birlikte aynı işyerinde çalışan Demir, ağabeyinin tahsilata gitmesinin ardından kendini astı. Ağabeyi, akşam kardeşini göremeyince işyerine koştu. Oktay Demir, kardeşini tavanda asılı olarak buldu. Kardeşi'nin boynundaki ipi kesen ve çevrede bulunan esnafın da yardımı ile yere indirilen İbrahim Halil Demir, Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Hiç kimse ile bir probleminin olmadığı ve içine kapanık bir insan olduğu belirtilen Demir'in, intihar etmesinin herkesi üzdüğü öğrenildi. Demir'in cenazesinin, Yavuzlu köyünde toprağa verileceği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious