18 milyon YTL'lik boşanma

  • Giriş : 21.10.2006 / 00:00:00

İşadamı Cem Hakko ile eşi Bettina Hakko, dün Beykoz Adliyesi’nde anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

BOŞANMA protokolüne göre çiftin 3 çocuğundan 10 yaşındaki Can’ın velayeti annesi Bettina Hakko’ya verildi. Cem Hakko, bütün çocuklarının eğitim sağlık giderlerini karşılayacak. Bettina Hakko, aile konutunda çocukları 22 yaşındaki Pia, 20 yaşındaki Katia ve 10 yaşındaki Can ile birlikte oturabilecek.

Cem Hakko, boşanma sonunda Bettina Hakko’ya toplam değeri 18 milyon YTL olan, grup şirketlerindeki bir kısım hisseler, nakit ve gayrimenkulü verecek. Çiftin boşanma protokolü gerekçeli karardan sonra ortaya çıkacak. Cem Hakko, sevgilisi Ronit Gülcan’la görüntülenmesinin ardından eşi Bettina Hakko’ya karşı avukatı aracılığı ile Üsküdar Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açmıştı. Bettina Hakko’yu ahlak ve hukuk dışı ilişki yaşamakla suçlayan Cem Hakko, boşanmaya yanaşmaması durumunda bu iddialarını açıklayacağını söylemişti.

Çocuklarını ve ailesini küçük düşürecek bir ilişki yaşamadığını söyleyen Bettina Hakko kendisini aldatan Cem Hakko’ya karşı boşanma davası açacağını söylemişti. Bettina Hakko’nun avukatı İhsan Coşkun müvekkilini suçlayan bu davayı asla kabul etmeyeceklerini söylemişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious