18 yaşındaki kadın evinde ölü bulundu

18 yaşındaki kadın evinde ölü bulundu.10019
  • Giriş : 16.01.2009 / 21:39:00

Burdur'da üç ay önce kaçırılarak tecavüze uğradıktan sonra kendisini kaçıran kişiyle evlendirilen 18 yaşındaki kadın, evinde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Burdur'un Bucak ilçesinde üç ay önce kaçırılarak tecavüze uğradıktan sonra kendisini kaçıran kişiyle evlendirilen 18 yaşındaki kadın, evinde ölü bulundu.

İddiaya göre, Bucak'ta bir mermer fabrikasında işçi olarak çalışan İbrahim Tekin (25), dün akşam eve geldiğinde üç aylık eşi Fatma Tekin'i (18) evde bulamayınca komşuları ve yakınlarını aradı.

Kocasının evde bulamayınca polise haber verdiği genç kadın, yatak odasındaki yüklükte yorgana sarılı halde ölü olarak bulundu. Fatma Tekin'in cenazesi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderilirken, İbrahim Tekin polis tarafından gözaltına alındı.

Fatma Tekin, geçen yıl İbrahim Tekin ile nişanlanmış, daha sonra evlenmek istememişti. 22 Nisan 2008'de mermer fabrikasında çalışmak için evden çıkan Fatma Tekin, İbrahim Tekin ve 6 arkadaşı tarafından kaçırılmıştı. Burdur'un Ağlasun ilçesi Çamlıdere köyünde 3 gün boyunca İbrahim Tekin'in tecavüzüne maruz kalan Fatma Tekin, polisin ısrarlı takibi sonucu bulunmuş, Bucak Devlet Hastanesi'nde tedavi görmüştü.

Fatma Tekin'i kaçıran İbrahim Tekin ve 6 arkadaşı tutuklanmıştı. Cezaevine giren İbrahim Tekin, ailesi ve çevresinin baskıları üzerine Fatma Tekin ile evlenmeyi kabul ederek cezaevinden çıkmış, 2008 yılı Ekim ayında da evlenmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*