19 ilde araç muayene, randevuyle yapılıyor

19 ilde araç muayene, randevuyle yapılıyor.14188
  • Giriş : 31.03.2009 / 16:45:00

TÜVTURK'ün araç muayene istasyonlarındaki randevu sistemi uygulaması, İstanbul, Ankara ve İzmir'in ardından Bursa'nın da aralarında bulunduğu 19 ilde daha başladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik


TÜVTURK'ten yapılan yazılı açıklamada, araç sahiplerinin işlemlerini hızlı ve kolay gerçekleştirmeleri adına, mesai saatlerinin uzatılmasından, bir istasyonda vardiya sistemi ile çalışmaya ve personel sayısını artırmaya kadar çeşitli çalışmalar gerçekleştiren TÜVTURK'ün bu hizmetlerine ek olarak ''Randevu Sistemi Uygulaması''nı hayata geçirdiği belirtildi.

İlk olarak İstanbul, Ankara ve İzmir'de başlatılan randevu sisteminden yararlanabilecek iller arasına Bursa'nın da katıldığına işaret edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''TÜVTURK'ün İstanbul'da 12, Ankara merkezde 4 ve İzmir merkezde ise 3 istasyonunda olmak üzere toplamda 19 istasyonu ile 15 Martta başlattığı randevu sistemi uygulaması, 26 Martta Adana, Antalya, Balıkesir, Bolu, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İçel, Kocaeli, Konya, Sakarya, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Kayseri ve Bursa'da da devreye girdi.

Bundan böyle bu illerde araçlarını TÜVTURK istasyonunda muayene ettirmek isteyen araç sahipleri, randevu alarak işlemlerini kısa sürede kolaylıkla tamamlayabilecekler. İsteyen araç sahipleri önceden olduğu gibi randevu almadan da TÜVTURK istasyonlarından sıra numarası alarak muayene işlemlerini gerçekleştirebilecekler.

Araç sahipleri, randevu sistemi uygulamasına geçen istasyonlar için Türkiye'nin her yerinden TÜVTURK Araç Muayene İstasyonları resmi internet sitesini 'www.tuvturk.com.tr'yi ziyaret ederek randevu alabiliyorlar.''

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*