2,5 yaşındaki çocuğu defalarca tokatladı

2,5 yaşındaki çocuğu defalarca tokatladı.15943
  • Giriş : 19.10.2016 / 17:55:00
  • Güncelleme : 21.10.2016 / 15:23:28

Ordu'da 2,5 yaşındaki çocuğunu darp eden adam tutuklandı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Beraber yaşadığı kadının 2,5 yaşındaki çocuğunu gittikleri restoranın oyun alanında sert bir şekilde darp eden adam tutuklandı.

Restoranda minik çocuğu darp eden Şükrü U. ifadesi alındıktan sonra tutuklanarak Ordu Efirli Cezaevi'ne gönderildi.

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir sağlık kurumunda memur olarak çalışan Şükrü U., bir süredir arkadaşlık yaşadığı ve daha önceki evliliğinden bir çocuğu olan B.A. ile Gülyalı ilçesindeki bir restorana yemeğe gitti.

Şükrü U. yemek yedikleri sırada bilinmeyen bir sebeple B.A.’nın 2,5 yaşındaki oğlunu restoranın çocuk oyun bölümüne giderek bir anda dövmeye başladı. 2,5 yaşındaki çocuğa şiddet Oyun bölümünde bulunan çocukların şaşkın bakışları arasında 2,5 yaşındaki çocuğa defalarca tokat atan Şükrü U., bununla yetinmeyerek çocuğu yere yatırıp sert bir şekilde darp etti.

Darp görüntüleri restoranın güvenlik kamerasına da yansıdı. Sesler üzerine olay yerine gelen B.A., Şükrü U.’dan şikayetçi oldu. Gülyalı Jandarma Komutanlığı’na intikal eden olayın ardından Şükrü U. gözaltına alındı. İfadesi alındıktan sonra mahkemeye çıkarılan şahıs, tutuklanarak Ordu Efirli Cezaevi'ne gönderildi.

HÜRRİYET

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*