2 kişi işkence edilerek öldürüldü

2 kişi işkence edilerek öldürüldü.3746
  • Giriş : 19.12.2008 / 12:22:00

Nevşehir'de 2 kişi kimliği belirsiz kişi veya kişilerce işkence edilerek öldürüldü. Cesetleri bulan Ender Korkmaz, durumu jandarmaya bildirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik


Edinilen bilgilere göre, Nevşehir'in Avanos ilçesine bağlı Mahmatlar beldesinde çiftçilikle uğraşan evli 3 çocuk babası Fatih Lök (28) ve aynı beldede yaşayan Ahmet Yönlü (31), dün akşam saatlerinde belde kahvehanesinde arkadaşları ile bir süre sohbet etti.

Beldede demir doğramacılığı yapan Ender Korkmaz, bugün sabah saatlerinde işe giderken Bağ mevkisinde birkaç sokak köpeğini gördü. Bir süre sonra Bağ mevkisine yeniden giden Ender Korkmaz, aynı yerde köpekleri tekrar görünce, köpeklerin yanına yaklaştı ve Fatih Lök ile Ahmet Yönlü'nün cansız bedenleri ile karşılaştı.

Cesetleri bulan Ender Korkmaz, durumu jandarmaya bildirdi. Fatih Lök ile Ahmet Yönlü'nün büyük bölümleri morarmış cesetleri otopsi için Nevşehir Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

Yetkililer, Fatih Lök ile Ahmet Yönlü'nün dövülüp işkence edildikten sonra öldürüldüklerinin belirlendiğini, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*