2 yaşındaki kızını öldürüp intihar etti

2 yaşındaki kızını öldürüp intihar etti.8144
  • Giriş : 04.06.2008 / 17:02:00

Büyükçekmece'de eşiyle kavga ettiği iddia edilen bir adam 2 yaşındaki kızını öldürdükten sonra intihar etti. Olay sonrası ailenin yakınları sinir krizi geçirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Alınan bilgilere göre olay 19 Mayıs Mahallesi Niüfer Sokak'ta bulunan Okumuş Apartmanı'nda meydana geldi. İddialara göre 6 aydır işsiz olduğu öğrenilen Mehmet Türkoğlu(30) sabah saatlerinde eşiyle kavga etti. Kavganın ardından eşi evi terkederek yakınlarının yanına gitti. 2 yaşındaki kızı ile evde kalan Türkoğlu daha sonra peşpeşe ateş etti. Silah sesleri üzerine komşuları polisi arayarak durumu haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri aldı ve özel harekat timlerinin gelmesi için beklemeye başladı.

Olay yerine gelen özel harekat timi üçüncü katta bulunan dairenin kapısını kırarak içeri girdi. Polisler içeride 2 yaşındaki çocuk ile babasının kanlar içerisindeki cesedi ile karşılaştı. Türkoğlu'nun bebeğini öldürdükten sonra aynı silahla intihar ettiği belirlendi. Olayı haber alarak gelen ailenin yakınları sinir krizleri geçirdi. Bir kişi de görüntü alan basın mensuplarına saldırdı. Polisin olayla ilgili incelemeleri devam ediyor. Cesetler savcının incelemesinin ardından Adli Tıp Morgu'na kaldırılacak.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious