2 yaşındaki oğluyla birlikte intihara kalkıştı

2 yaşındaki oğluyla birlikte intihara kalkıştı.8328
  • Giriş : 02.07.2009 / 17:17:00

"Cezaevine girersem eşim ve 2 çocuğum aç kalır" diyerek kucağına aldığı 2 yaşındaki oğlu ile Birecik Kalesi'ne çıkıp intihara kalkışan genci, savcı ikna etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde işlediği bir suçtan dolayı kesinleşmiş 10 ay hapis cezası bulunan Aydın Gezer, cezaevine girmemek için kucağına aldığı 2 yaşındaki oğlu ile birlikte Birecik Kalesi'ne çıkıp intihara kalkıştı. Gezer, olay yerine gelen cumhuriyet savcısı tarafından ikna edilerek intihardan vazgeçti.

Şanlıurfa' nınBirecik ilçesinde çöplerden topladığı şişeleri satarak ailesinin geçimini sağlayan 2 çocuk babası Aydın Gezer'e işlediği bir suçtan dolayı 10 ay hapis cezası geldi. Daha önce de cezaevine girdiği öğrenilen Murat Gezer, bakacak kimsesi olmadığından eşi ve 2 çocuğunun aç kalacağını ileri sürerek dün akşam kucağına aldığı 2 yaşındaki oğlu Mehmet Gezer ile Birecik Kalesi'ne çıkarak intihara kalkıştı. Vatandaşların durumu bildirmesi üzerine olay yerine gelen polis, cezaevine girmek istemediğini belirten Aydın Gezer'i intihar girişiminden vazgeçirmek için ikna etmeye çalıştı. Polisin tüm mücadelesine rağmen ikna olmayan Gezer, olay yerine cumhuriyet savcısı gelinceye kadar kaleden inmeyeceğini söyledi. Daha sonra Birecik Kalesi'ne gelen Cumhuriyet Savcısı Erdem Demircanlı, kucağındaki oğluyla kalenin surundan bir ayağını sarkıtan Aydın Gezer'i yaklaşık bir saat süren çabası sonucu ikna ederek intihar girişiminden vazgeçirdi. Kaleden inen Gezer ve oğlu, polis tarafından sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Birecik Devlet Hastanesi'ne götürüldü.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*