2. Lig B Kategorisi fiksturü belli oldu

  • Giriş : 14.07.2006 / 00:00:00

Türkiye İkinci Ligi B Kategorisi'nde 2006 - 2007 sezonu fikstür çekilen kura sonunda belli oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


İkinci Lig B Kategorisi, 5 grupta oynanacak ve gruplar 10 takımdan oluşacak. Kademe grubu müsabakaları 12 - 13 Ağustos tarihinde başlayacak, 10 Aralık 2006 tarihinde yapılacak maçlar ile devre arasına girilecek. İkinci devre Yükselme Grubu müsabakaları 27 - 28 Ocak 2007'de başlayacak, 13 Mayıs 2007'de sona erecek. Klasman grubu müsabakaları ise 10-11 Şubat 2007 tarihinde başlayacak ve 13 Mayıs 2007'de tamamlanacak.

İkinci Lig B Kategorisi'nde gruplarında ilk iki sırayı alan takımlar yükselme grubunda mücadele edecek. Yükselme Grubu'nda mücadele eden takımlardan ilk 2 sırayı alanlar 2. Lig A'ya yükselirken, yükselme grubunda 3., 4., 5. sırayı alan 3 takım ile 5 klasman grubunda birinci sırada yer alan 5 takımın katılımından oluşacak toplam 8 takım ise play-off maçları oynayacak ve bu elemelerden birinci çıkan takım da İkinci Lig A Kategorisi'ne yükselen son takım olacak.

Klasman gruplarında son iki sırada yer alan toplam 10 takım da Üçüncü Futbol Ligi'ne düşecek.

İkinci Lig B Kategorisi'nde çekilen Fikstür sonucu oluşan program şöyle;

___________________________________
___________________________________
___________________________________


-1. GRUP-

1. HAFTA (13 Ağustos)

Eyüpspor-Küçükköyspor

Oyak Renaultspor-İnegölspor

Etimesgut Şekerspor-Fatih Karagümrük

Yalovaspor-Güngören Belediyespor

Dardanelspor-Sarıyer


2. HAFTA (20 Ağustos)

İnegölspor-Etimesgut Şekerspor

Küçükköyspor-Oyak Renaultspor

Güngören Belediyesi-Dardanelspor

Fatih Karagümrük-Yalovaspor

Sarıyer-Eyüpspor


3. HAFTA (27 Ağustos)

Oyak Renaultspor-Eyüpspor

Etimesgut Şekerspor-Küçükköyspor

Yalovaspor-İnegölspor

Dardanelspor-Fatih Karagümrük

Güngören Belediyesi-Sarıyer


4. HAFTA (03 Eylül)

İnegölspor-Dardanelspor

Küçükköyspor-Yalovaspor

Eyüpspor-Etimesgut Şekerspor

Fatih Karagümrük-Güngören Belediyesi

Sarıyer-Oyak Renaultspor


5. HAFTA (10 Eylül)

Etimesgut Şekerspor-Oyak Renaultspor

Yalovaspor-Eyüpspor

Dardanelspor-Küçükköyspor

Güngören Belediyesi-İnegölspor

Fatih Karagümrük-Sarıyer


6. HAFTA (17 Eylül)

İnegölspor-Fatih Karagümrük

Küçükköyspor-Güngören Belediyesi

Eyüpspor-Dardanelspor

Oyak Renaultspor-Yalovaspor

Sarıyer-Etimesgut Şekerspor


7. HAFTA (24 Eylül)

Yalovaspor-Etimesgut Şekerspor

Dardanelspor-Oyak Renaultspor

Güngören Belediyesi-Eyüpspor

Fatih Karagümrük-Küçükköyspor

Sarıyer-İnegölspor


8. HAFTA (01 Ekim)

Küçükköyspor-İnegölspor

Eyüpspor-Fatih Karagümrük

Oyak Renaultspor-Güngören Belediyesi

Etimesgut Şekerspor-Dardanelspor

Yalovaspor-Sarıyer


9. HAFTA (09 Ekim)

İnegölspor-Eyüpspor

Dardanelspor-Yalovaspor

Güngören Belediyesi-Etimesgut Şekerspor

Fatih Karagümrük-Oyak Renaultspor

Sarıyer-Küçükköyspor


- 2. GRUP -

1. HAFTA (13 Ağustos)

Fethiyespor-İzmirspor

Alanyaspor-Marmaris Belediyespor

Tarsus İdmanyurdu-Nazilli Belediyespor

Muğlaspor-Turgutluspor

Bucaspor-Mersin İdmanyurdu


2. HAFTA (20 Ağustos)

Marmaris Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu

İzmirspor-Alanyaspor

Turgutluspor-Bucaspor

Nazilli Belediyespor-Muğlaspor

Mersin İdmanyurdu-Fethiyespor


3. HAFTA (27 Ağustos)

Alanyaspor-Fethiyespor

Tarsus İdmanyurdu-İzmirspor

Muğlaspor-Marmaris Belediyespor

Bucaspor-Nazilli Belediyespor

Turgutluspor-Mersin İdmanyurdu


4. HAFTA (3 Eylül)

Marmaris Belediyespor-Bucaspor

İzmirspor-Muğlaspor

Fethiyespor-Tarsus İdmanyurdu

Nazilli Belediyespor-Turgutluspor

Mersin İdmanyurdu-Alanyaspor


5. HAFTA (10 Eylül)

Tarsus İdmanyurdu-Alanyaspor

Muğlaspor-Fethiyespor

Bucaspor-İzmirspor

Turgutluspor-Marmaris Belediyespor

Nazilli Belediyespor-Mersin İdmanyurdu


6. HAFTA (17 Eylül)

Marmaris Belediyespor-Nazilli Belediyespor

İzmirspor-Turgutluspor

Fethiyespor-Bucaspor

Alanyaspor-Muğlaspor

Mersin İdmanyurdu-Tarsus İdmanyurdu


7. HAFTA (24 Eylül)

Muğlaspor-Tarsus İdmanyurdu

Bucaspor-Alanyaspor

Turgutluspor-Fethiyespor

Nazilli Belediyespor-İzmirspor

Mersin İdmanyurdu-Marmaris Belediyespor


8. HAFTA (1 Ekim)

İzmirspor-Marmaris Belediyespor

Fethiyespor-Nazilli Belediyespor

Alanyaspor-Turgutluspor

Tarsus İdmanyurdu-Bucaspor

Muğlaspor-Mersin İdmanyurdu


9. HAFTA (9 Ekim)

Marmaris Belediyespor-Fethiyespor

Bucaspor-Muğlaspor

Turgutluspor-Tarsus İdmanyurdu

Nazilli Belediyespor-Alanyaspor

Mersin İdmanyurdu-İzmirspor


- 3. GRUP -

1. HAFTA (13 Ağustos)

Kardemir Karabükspor-Pendikspor

Boluspor-Gebzespor

Zeytinburnuspor-Çankırı Belediyespor

Darıca Gençlerbirliği-Maltepespor

Kartalspor-Keçiörengücü


2. HAFTA (20 Ağustos)

Gebzespor-Zeytinburnuspor

Pendikspor-Boluspor

Maltepespor-Kartalspor

Çankırı Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği

Keçiörengücü-Kardemir Karabükspor


3. HAFTA (27 Ağustos)

Boluspor-Kardemir Karabükspor

Zeytinburnuspor-Pendikspor

Darıca Gençlerbirliği-Gebzespor

Kartalspor-Çankırı Belediyespor

Maltepespor-Keçiörengücü


4. HAFTA (3 Eylül)

Gebzespor-Kartalspor

Pendikspor-Darıca gençlerbirliği

Kardemir Karabükspor-Zeytinburnuspor

Çankırı Belediyespor-Maltepespor

Keçiörengücü-Boluspor


5. HAFTA (10 Eylül)

Zeytinburnuspor-Boluspor

Darıca Gençlerbirliği-Kardemir Karabükspor

Kartalspor-Pendikspor

Maltepespor-Gebzespor

Çankırı Belediyespor-Keçiörengücü


6. HAFTA (17 Eylül)

Gebzespor-Çankırı Belediyespor

Pendikspor-Maltepespor

Kardemir Karabükspor-Kartalspor

Boluspor-Darıca Gençlerbirliği

Keçiörengücü-Zeytinburnuspor


7. HAFTA (24 Eylül)

Darıca Gençlerbirliği-Zeytinburnuspor

Kartalspor-Boluspor

Maltepespor-Karabükspor

Çankırı Belediyespor-Pendikspor

Keçiörengücü-Gebzespor


8. HAFTA (1 Ekim)

Pendikspor-Gebzespor

Kardemir Karabükspor-Çankırı Belediyespor

Boluspor-Maltepespor

Zeytinburnuspor-Kartalspor

Darıca Gençlerbirliği-Keçiörengücü


9. HAFTA (9 Ekim)

Gebzespor-Kartalspor

Kartalspor-Darıca Gençlerbirliği

Maltepespor-Zeytinburnuspor

Çankırı Belediyespor-Boluspor

Keçiörengücü-Pendikspor


- 4. GRUP -

1. HAFTA (13.Ağustos)

Yeni Kırşehirspor - Tokatspor

Erzincanspor - Giresunspor

Pazarspor - Arsinspor

Ünyespor - Kırıkkalespor

Erzurumspor - Y.Yozgatspor


2. HAFTA (20 Ağustos)

Giresunspor - Pazarspor

Tokatspor - Erzincanspor

Kırıkkalespor - Erzurumspor

Arsinspor - Ünyespor

Y.Yozgatspor - Yeni Kırşehirspor


3. HAFTA (27 Ağustos)

Erzincanspor - Yeni Kırşehirspor

Pazarspor - Tokatspor

Ünyespor - Giresunspor

Erzurumspor - Arsinspor

Kırıkkalespor - Y.Yozgatspor


4. HAFTA (03 Eylül)

Giresunspor - Erzurumspor

Tokatspor - Ünyespor

Yeni Kırşehirspor - Pazarspor

Arsinspor - Kırıkkalespor

Y.Yozgatspor - Erzincanspor


5. HAFTA (10 Eylül)

Pazarspor - Erzincanspor

Ünyespor - Yeni Kırşehirspor

Erzurumspor - Tokatspor

Kırıkkalespor - Giresunspor

Arsinspor - Y.Yozgatspor


6. HAFTA (17 Eylül)

Giresunspor - Arsinspor

Tokatspor - Kırıkkalespor

Yeni Kırşehirspor - Erzurumspor

Erzincanspor - Ünyespor

Y.Yozgatspor - Pazarspor


7. HAFTA (24 Eylül)

Ünyespor - Pazarspor

Erzurumspor - Erzincanspor

Kırıkkalespor - Yeni Kırşehirspor

Arsinspor - Tokatspor

Y.Yozgatspor - Giresunspor


8. HAFTA (01 Ekim)

Tokatspor - Giresunspor

Yeni Kırşehirspor - Arsinspor

Erzincanspor - Kırıkkalespor

Pazarspor - Erzurumspor

Ünyespor - Y.Yozgatspor


9. HAFTA (08 Ekim)

Giresunspor - Yeni Kırşehirspor

Erzurumspor - Ünyespor

Kırıkkalespor - Pazarspor

Arsinspor - Erzincanspor

Y.Yozgatspor - Tokatspor


- 5. GRUP -

1. HAFTA (13 Ağustos)

Cizrespor-Siirtspor

Adana Demirspor-Şanlıurfa Bld.Spor

Hatayspor-İskenderun DÇ.Spor

Şanlıurfaspor-Kahramanmaraşspor

GASKİ Spor-Adıyamanspor


2. HAFTA (20 Ağustos)

Şanlıurfa Bld.Spor-Hatayspor

Siirtspor-Adana Demirspor

Kahramanmaraşspor-GASKİ Spor

İskenderun DÇ.Spor-Şanlıurfaspor

Adıyamanspor-Cizrespor


3. HAFTA (27 Ağustos)

Adana Demirspor-Cizrespor

Hatayspor-Siirtspor

Şanlıurfaspor-Şanlıurfa Bld.Spor

GASKİ Spor-İskenderun DÇ.Spor

Kahramanmaraşspor-Adıyamanspor


4. HAFTA (03 Eylül)

Şanlıurfa Bld.Spor-GASKİ Spor

Siirtspor-Şanlıurfaspor

Cizrespor-Hatayspor

İskenderun DÇ.Spor-Kahramanmaraşspor

Adıyamanspor-Adana Demirspor


5. HAFTA (10 Eylül)

Hatayspor-Adana Demirspor

Şanlıurfaspor-Cizrespor

GASKİ Spor-Siirtspor

Kahramanmaraşspor-Şanlıurfa Bld.Spor

İskenderun DÇ.Spor-Adıyamanspor


6. HAFTA (17 Eylül)

Şanlıurfa Bld.Spor-İskenderun DÇ.Spor

Siirtspor-Kahramanmaraşspor

Cizrespor-GASKİ Spor

Adana Demirspor-Şanlıurfaspor

Adıyamanspor-Hatayspor


7. HAFTA (24 Eylül)

Şanlıurfaspor-Hatayspor

GASKİ Spor-Adana Demirspor

Kahramanmaraşspor-Cizrespor

İskenderun DÇ.Spor-Siirtspor

Adıyamanspor-Şanlıurfa Bld.Spor


8. HAFTA (01 Ekim)

Siirtspor-Şanlıurfa Bld.Spor

Cizrespor-İskenderun DÇ.Spor

Adana Demirspor-Kahramanmaraşspor

Hatayspor-GASKİ Spor

Şanlıurfaspor-Adıyamanspor


9. HAFTA (09 Ekim)

Şanlıurfa Bld.Spor-Cizrespor

GASKİ Spor-Şanlıurfaspor

Kahramanmaraşspor-Hatayspor

İskenderun DÇ.Spor-Adana Demirspor

Adıyamanspor-Siirtspor

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious