2. Lig ve 3. Lig'de gruplar belli oldu

2. Lig ve 3. Lig'de gruplar belli oldu.12623
  • Giriş : 10.07.2008 / 19:24:00

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, bugün yaptığı toplantıda, yeni sezon için TFF 2. Lig ve TFF 3. lig gruplarını şekillendirdi. İşte gruplar:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 2008-09 sezonu için gruplar belli oldu. Buna göre, TFF 2. Lig'de 5 grupta 54 takım mücadele edecek. 1, 2, 3, ve 4. gruplarda 11, 5. grupta ise 10 takım yer alacak.

TFF 3. Lig'de ise 1, 2, 3 ve 4. gruplar 10, 5. grup 11 takımdan oluşacak.

TFF 2. Lig'de gruplar şöyle:

1. Grup:

Beylerbeyi, Bozüyükspor, BUGSAŞ Spor, Dardanelspor, Darıca Gençlerbirliği, Eyüpspor, Gaziosmanpaşa, Gebzespor, Körfez Belediyespor, Pendikspor, Sarıyer

2. Grup:

Adana Demirspor, Afyonkarahisarspor, Akhisar Belediyespor, Alanyaspor, Altınordu, Bucaspor, Denizli Belediyespor, Fethiyespor, Marmaris Belediye Gençlikspor, Tarsus İdmanyurdu, Turgutluspor

3. Grup:

Alibeyköyspor, Beykoz 1908, Etimesgut Şekerspor, İstanbulspor, Konya Şekerspor, İstanbul Maltepespor, Mersin İdmanyurdu, Kırıkkalespor, Türk Telekomspor, Yeni Kırşehirspor, Zeytinburnuspor

4. Grup:

Akçaabat Sebatspor, Arsinspor, Çankırı Belediyespor, Çorumspor, Erzurumspor, Karsspor, Ofspor, Pazarspor, Tokatspor, Trabzon Karadenizspor, Yimpaş Yozgatspor

5. Grup:

Adıyamanspor, Belediye Vanspor, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Spor, Elazığspor, GASKİ Spor, İskenderun Demirçelikspor, Malatya Belediyespor, Mardinspor, Şanlıurfa Bedeyiespor, Şanlıurfaspor

TFF 3. Lig'de gruplar ise şu takımlardan oluşuyor:

1. Grup:

Anadolu Üsküdar 1908, Fatih Karagümrük, Gölcükspor, Küçükköyspor, Lüleburgazspor, Orhangazi Gençlerbirliği, Oyak Renault, Tepecik Belediyespor, Yalovaspor, Yıldırım Bosnaspor

2. Grup:

Aydınspor, Balıkesirspor, Bandırmaspor, Göztepe, Ispartaspor, İzmirspor, Mustafakemalpaşaspor, Nazilli Belediyespor, Torbalıspor, Yeni Menemen Belediyespor

3.Grup:

Aksarayspor, Düzcespor, İnegölspor, Keçiören Belediyespor, Keçiörengücü, Nilüfer Belediyespor, Orhangazispor, Tarım Kredispor, Tavşanlı Belediye TKİ Linyitspor, Uşakspor

4. Grup:

Ankara Demirspor, Araklıspor, Bafra Belediyespor, Bulancakspor, Demirçelik Divriğispor, Erzincanspor, Gümüşhanespor, Kastamonuspor, Sürmenespor, Ünyespor

5. Grup:

Batman Belediyespor, Batman Petrolspor, Bingöl Belediyespor, Ceyhanspor, Diyarbakır Bağlar Vuralspor, Diyarbakır Kayapınar Belediyespor, Hatayspor, Kahramanmaraşspor, Kilis Belediyespor, Siirtspor, Şırnakspor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*