2. tur için umutluyuz

  • Giriş : 15.09.2006 / 00:00:00

Kayserispor, teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, takımının bu maçta sergilediği futbolla AZ Alkmaar gibi bir takımı eleyebileceğini gösterdiğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

UEFA Kupası 1. tur ilk maçında, deplasmanda Hollanda’nın AZ Alkmaar takımına deplasmanda 3-2 yenilen Kayserispor’da, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, takımının bu maçta sergilediği futbolla AZ Alkmaar gibi bir takımı eleyebileceğini gösterdiğini söyledi.

Ertuğrul Sağlam, AZ Alkmaar gibi güçlü bir takıma karşı alınan bu sonuç başarı olarak kabul edilmese de kendileri için iyi bir başlangıç sayılabileceğini söyledi.

’’Maçı kazansaydık bile turu rahat geçerdik diyemeyiz’’ ifadesini kullanan Sağlam, deplasmanda atılan 2 gol ve girilen gol pozisyonlarının kendilerini 2. tur için umutlu kıldığını kaydetti.

Sağlam, maçta takımı destekleyen Türk taraftarlara da teşekkür ederek, böyle güzel bir ortamda güzel bir Futbol sergiledikleri için çok mutlu olduğunu bildirdi.

AZ Alkmaar Teknik Direktörü Louis Van Gaal ise alınan sonucun kendileri için üzücü olduğunu, takım olarak oyunda fazla top yitirdiklerini ve girdikleri pozisyonlardan yeterince yararlanamadıklarını söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious