2.5 ay geride kaldı

  • Giriş : 03.08.2006 / 00:00:00

DSP Genel Başkan Yardımcısı Türker, İlk günlerini gören biri olarak, Bülent Ecevit ile ilgili gelinen noktayı ümit verici olarak nitelendirdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

DSP Genel Başkan Yardımcısı Masum Türker, "Sayın Ecevit'in ilk günlerini gören bir kişi olarak gelinen bu noktanın ümit verici olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.
Eski Başbakan Bülent Ecevit, beyin kanaması nedeniyle 18 Mayıs gecesi kaldırıldığı GATA'da iki buçuk ayı geride bıraktı. Ecevit'in sağlık durumu hakkında bilgi veren DSP Genel Başkan Yardımcısı Masum Türker, Ecevit'in şu anda bazı konuşmalara tepki gösterdiğini belirterek, "Odada olanları gözleri ile takip ediyor. Doktorların bazı söylemlerine yanıt veriyor. Yavaş yavaş şoktan çıkış başladı. Elini sıktığınızda buna da tepki veriyor" diye konuştu. Türker, "Sayın Ecevit'in ilk günlerini gören bir kişi olarak gelinen bu noktanın ümit verici olduğunu düşünüyorum" dedi.

Rahşan Ecevit'in sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez Ecevit'i ziyaret ettiğini dile getiren Türker, vatandaşların ziyaretlerinin de devam ettiğini dile getirdi. Türker, "Bu ziyaretler, Sayın Ecevit'e manen destek verecektir" ifadesini kullandı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious