20 yılda kazandığını bir gecede kaybetti

  • Giriş : 31.01.2006 / 00:00:00

Tedavi olmak için Ankara'ya giden Necati Çalışkan, evinin soyulduğunu öğrenince apar topar Ankara'dan Hatay İskenderun'daki evine döndü.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Edinilen bilgilere göre, Cumhuriyet Mahallesi'nde akıllara durgunluk veren hırsızlık olayında, Necati Çalışkan'ın evine arka pencereden giren hırsızlar demir parmaklıkları kırmak suretiyle gece eve girerek, evin içerisinde değerli ne varsa çaldı. Odalardaki yatak ve tüm çekmeceleri açarak dağıtan hırsızlar, evde bulunan 80 ekran renkli TV müzik seti, dvd, kredi kartları, bir çift bilezik, bilgisayar, bin dolar 2 bin Avro ve bazı değerli eşyaları gece karanlığından faydalanarak çalıp kayıplara karıştı. Evine geldiğinde odaların dağınık olduğunu gören Necati Çalışkan, 20 yılda kazandığını bir gecede hırsızlara kaptırdığını söyledi.

Çalışkan, "Evimin arka penceresinden girerek evde ne varsa götürmüşler. 20 yıldır çalışıyorum ve çocuklarım için biriktirdiğim paraları, ve değerli eşyaları, onların geleceği için aldığım bilgisayarı ve diğer değerli eşyaları alıp gitmişler. Ne yapacağımızı şaşırdık. Tüm aile bireyleri olarak adeta yıkıldık, emniyet yetkililerinin hırsızları yakalayacağını umut ediyor ve bekliyoruz" dedi.

Cumhuriyet Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No: 52'de meydana gelen hırsızlık olayının ardından emniyet ekipleri evin içerisinde parmak izi araştırmaşı yaptı.

Emniyet ekiplerinin hırsızları yakalamak için geniş çaplı soruşturma başlattığı bildirildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious