20.000 Dolara Nokia N95!

20.000 Dolara Nokia N95!.13883
  • Giriş : 13.07.2008 / 21:20:00

Yeni bir "Bu paraya otomobil alırım daha iyi" vukuatı daha... İşte karşınızda "çok özel" bir N95...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bugüne kadar sayfalarımızda çok sayıda özel tasarım cep telefonundan bahsettik. Kimisi altın bir kasaya sahipti, kimisinin üzerinde değerli taşlar cirit atıyordu. Bu telefonların ortak özelliği ise, astronomik boyutlara ulaşan fiyatlarıydı.

Ve şimdi de ortalama bir otomobil fiyatına satılan Nokia N95 ile karşı karşıyayız. Nokia'nın N95'inin adını cep telefonu tarihine altın harflerle yazdırmış modellerden biri olduğuna şüphe yok. Zaten halefi N96'nın böylesine büyük bir heyecanla bekleniyor olmasının en önemli nedeni de bu. Peki ama bir cep telefonuna, üstelik kısa süre sonra "eski model" olacak olan bir cep telefonuna 10.000 Pound (yaklaşık 20.000 Dolar) vermeyi kim ister? İsteyenler var ki, Continental Mobiles isimli bir şirket üzerini VS1 kalitesinde 4.42 karatlık elmaslarla süslediği N95'i satışa sunmuş.

Telefonun teknik açıdan standart bir N95'ten farkı yok. Tek fark üzerindeki elmaslar... Ve tabi bir de fiyatı... Eğer üzerinde elmasların parladığı bir telefona sahip olmak isterseniz, Continental Mobiles'ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ya da mevcut telefonunuzu kullanmaya devam eder ve elinizde kalan parayla kendinize bir otomobil satın almayı da tercih edebilirsiniz. Karar size kalmış...

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*