2001'de ekonomik kriz ile darbe yaptılar

2001'de ekonomik kriz ile darbe yaptılar.10733
  • Giriş : 03.07.2009 / 06:00:00
  • Güncelleme : 02.07.2009 / 23:54:48

Krizin hazırlanışı ve AKP'nin getirilişi ortaya çıkarılsın. AKP‘nin hangi kirli hesaplarla iktidara geldiği saklanmasın.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

MHP Genel Başkan adayı Ahmet R. Yılmaz, Bahçeli'yi 2001 yılında yapılan ekonomik darbeye sessiz kalmakla suçladı.

MHP kongresinde Bahçeli'nin karşısına çıkacak olan Yılmaz, asıl darbenin 2001'de yapıldığını ve MHP yönetiminin bu oyunu sadece izlediğini iddia etti.

İşte Yılmaz'ın konuyla ilgili yazılı açıklaması:

"AKP' ye darbe olmaz onu bırak, 2001'de MHP ye yapılan darbeyi millete anlatın… 2001 ekonomik krizi aydınlatılmadan Türkiye'nin geçen 7 yılı anlaşılamaz.

Darbe kâğıt üzerinde değil 2001' de Türk Milliyetçilerini yolcu etmek için paranın üzerinde dış mihraklar ve içerideki işbirlikçileri tarafından yapılmıştır.

2001 Krizini aydınlatma amacıyla acil bir komisyon kurulsun ve dönemin Merkez Bankası Başkanı Gazi ERÇEL' in tüm dış gezileri ve görüşmeleri araştırılıp 'krizin hazırlanışı ve AKP iktidarının' getirilişi ortaya çıkarılsın... AKP 'nin hangi kirli hesaplarla iktidara taşınıldığı gözler önüne serilsin.

Türkiye'de gerçek manada darbe 2001 ekonomik krizi ile MHP iktidarının önüne geçmek için 'Ekonomik Darbe' olarak yapılmıştır... Bu krizin tüm karanlık noktaları aydınlatılmadan, Türk milleti geleceğini şekillendirilemez...

MHP lideri olarak Sn. Bahçeli insanlarımızı etraflıca aydınlatma konusunda sorumlu olan birinci kişidir.

Bugünkü AKP iktidarının en sağlam temelini atan 2001 ekonomik kriz komplosu ve sonuçları tek tek ortaya konulup tartışılmalıdır.

Bu kriz kurgulanıp Türk milliyetçilerinin iktidarı engellenmeseydi ABD-Amerikan Yahudileri ve AKP ittifakı hangi konularda Türk milletinin aleyhinde mesafe alamayacaklardı?

Esasta tabanını aldatmaya yönelik olarak İsrail karşıtı görünmeye çalışan AKP ve Erdoğan İsrail menfaatleriyle ters düşecek hangi kararı alabilmiştir?

MHP iktidar ortağı iken, dönemin merkez bankası başkan 3 kere üst üste Bilderberg toplantılarına çağırılarak, Amerikan Yahudileri ve Finans baronlarıyla beraber Türkiye para politikası üzerinde hangi komploları konuştu ve krizi nasıl kurguladılar?

2001 Şubat ayında krizi yönetip tekrar 2001 Mayısta İsveç'te ABD Yahudilerinden oluşan Bilderberg komitesine niye çağrıldı? Krizi yaparak MHP ' yi iktidardan uzaklaştıran adam olarak, İsveç'e davetle ödüllendirilen Gazi ERÇEL Bahçeli tarafından neden milletimize anlatılmadı, anlatılmıyor? Ülkesinin Merkez Bankasının Patronu olup 2001 Krizi gibi bir Krizi Şubatta meydana getirip 3 ay sonra Mayıs' ta tekrar Bilderberg'e çağrılan yada görev süresince Bilderberg'e 3 kez çağırılan başka bir merkez bankası başkanı var mıdır ? Milletimizin en doğal hakkı kendi bekası üzerine oynanan oyunları bilmektir..

Bu hakkı millet adına görev bilip yürütenlerse siyasilerdir.Böyle bir görev ilk önce milliyetçilik adına siyaset yapanların omuzlarındadır.Sn. Bahçeli tarafından bu ve buna benzer bir çok konu milletimize anlatılmalı ve Türk milliyetçilerine kurulan bütün komplolar ortaya çıkartılmalıdır.Bu konuda MHP lideri olarak Sn. Bahçelinin gereğini yapacağından şüphe duymamaktayız. Fakat bugüne kadar gereğinin yapılmamış olması da AKP' nin lehine gelişen bir vaka olduğunu da göz ardı edemeyiz."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*