'2005-2006 sezonu tarihe geçecek'

'2005-2006 sezonu tarihe geçecek'.10375
  • Giriş : 01.05.2006 / 00:00:00

Gençlerbirliği Kulübü Basın Sözcüsü Muammer Akyüz, Turkcell Süper Ligi'nin 2005-2006 sezonunun tarihe geçeceğini belirtti

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Gençlerbirliği Spor Kulübü Basın Sözcüsü Akyüz, yaptığı yazılı açıklamada, Turkcell Süper Ligi'nin 2005-2006 sezonunun tarihe geçeceğini belirtti. Hedeflerinin UEFA hakkını kazanmak olduğunu kaydeden Akyüz, şöyle devam etti: "Haftalardır durumumuz değişmiyor. Rakiplerimizle bir puan önde bir puan geride devam ediyoruz. Kalan son iki haftada oynayacağımız rakiplerimiz Diyarbakırspor ve Rizespor da küme düşmemek için mücadele eden takımlar. Bizim devam eden hedefimiz nedeni ile iki maçı da alıp Trabzonspor'un puan kaybetmesini beklemek olacak. Herşeye rağmen bu hedefe ulaşacağımıza inanıyoruz."

Samsunspor maçı ile ilgili bir yorum yapmak istemediğini belirten Akyüz, 'Gençlerbirliği'nin UEFA'yı istemediği' yönünde bazı çevrelerde çıkan dedikoduların yersiz olduğunu göstermek için Samsunspor maçını izlemelerini istediğini ifade etti. Gençlerbirliği'nin şerefli ve şanlı tarihine leke düşürecek, kafalarda soru işareti yaratacak en ufak bir şaibe olmadığına işaret eden Akyüz, bundan sonra da şaibe olmayacağını, bunu bekleyenlerin de hayal kırıklığına uğrayacaklarını dile getirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious