2006 kimilerine yaradı kimilerini ayırdı

  • Giriş : 08.01.2007 / 00:00:00

Geride bıraktığımız yıl, bazı yıldızların medeni durumlarını da değiştirdi. Kimileri dünyaevine girerken, kimileri de soluğu mahkemede aldı

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Britney Spears & Kevin Federline

Sancılı giden evliliğini 7 Kasım’da kocası Kevin Federline’a boşanma davası açarak bitirme kararı alan Britney Spears herkesi şaşırttı. Kısa süre önce ikinci oğlu Jayden James’in doğmasıyla, evliliğini kurtardığı düşünülen Spears, dava açtıktan sonra kendini gecelere attı.

Paul McCartney & Heather Mills

Ünlü şarkıcı Paul McCartney ile emekli model Heather Mills de bu yıl, ayrılıklarıyla çok konuşuldu.17 Mayıs’ta bir basın açıklamasıyla boşanacaklarını söyleyen çift, davayı resmen bir hukuk savaşına çevirdi. Heather Mills, McCartney’in 1.5 milyar dolarlık servetinden pay alabilmek için Prenses Diana’nın avukatını tuttu.

Whitney Houston & Bobby Brown

1990’lı yıllarda adından başarıyla söz ettiren Whitney Houston, uyuşturucu batağına saplanınca hem şöhretini hem de başarısını kaybetti. Eşi Bobby Brown’la da yollarını ayıran Houston, yeni albümüne hazırlanıyor.

Reese Witherspoon & Ryan Phillippe

2006 yılının ayrılma kararı alarak herkesi en çok şaşırtan çifti Oscarlı yıldız Reese Witherspoon ve Ryan Phillippe oldu. İki çocukları olmasına rağmen boşanmaya karar veren çifti, Ryan Phillippe’nin ihanetinin ayırdığı söyleniyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious