2007 yılının en münasebetsiz ünlüleri!

2007 yılının en münasebetsiz ünlüleri! .10259
  • Giriş : 14.12.2007 / 16:09:00

Dünyanın en münasebetsiz insanı kim? İşte TIME dergisinin ilginç tespiti...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Günlük hayatımızda aslında bulmakta çok da zorlanmayacağımız bu insanlar, ünlü TIME dergisinin yaptığı bir liste ile sıralamaya tabi tutuldu. Yaptıkları unutulmaz gaflarla kamuoyunda haftalarca konuşulan kişiler, bu listedeki yerlerini de aldılar.

Günlük hayatımızda çevremizdeki bazı insanlardan gördüğümüz zamansız ve gereksiz davranışlardır münasebetsiz hareketler... Peki, bütün dünyanın gözlerinin ilgisini üzerine çeken ünlüler münasebetsizlik ederse ne olur?

TIME DERGİSİNDEN İLGİNÇ TESPİT

2007 yılının sonuna yaklaşırken akla gelebilecek her konuda ilk onu seçen ünlü TIME dergisi, yılın en münasebetsiz on kişisini de seçmeyi unutmamış.

Buna göre 2007 yılının en münasebetsiz kişisi olarak karşımıza sürpriz bir isim çıkıyor. Skandal hayat tarzlarıyla öne çıkan Paris Hilton, Britney Spears gibi isimleri geride bırakmayı başaran bu isim New York Kolombiya Üniversitesi Rektörü Lee Bollinger.

HEM DAVET ETMİŞ HEM ELEŞTİRMİŞTİ

Dünyanın en prestijli üniversitelerinden biri olan Kolombiya Üniversitesi’nin rektörü Bollinger, listeye, İran Devlet Başkanı Mahmud Ahmedinejad'ın Eylül ayında üniversitedeki konuşmasının öncesinde yaptığı takdim konuşmasıyla girdi.

Bollinger'in, konuşmasında açık sözlü davranacağını belirterek Ahmedinejad'ın yüzüne karşı "dar kafalı, zalim diktatör" ifadelerini kullanması, kendisini "yılın en münasebetsiz anlarının kahramanı" olarak birinci sıraya yerleştirdi.

Bollinger'in ardından Paris Hilton'ın ikinci kez hapishaneye dönme çağrısı aldığı andaki davranışı ikinci sırada yer alırken, Britney Spears da, MTV Müzik Ödülleri gecesindeki davranışlarıyla 6'ncı sırada yer aldı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious