2008'de neler olacak

2008'de neler olacak.11450
  • Giriş : 01.01.2008 / 09:45:00

Bir astrolog 2008'de 4 büyükleri ve Milliler'i nelerin beklediğiniilginç bir şekilde yorumladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Fenerbahçe
Şampiyonluğa en yakın takım
Taraf tuttuğumu zannetmeyin! Dört büyük takımı, yani Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor’u incelediğimde içlerinde en şanslı olan ve şampiyonluğa en yakın gördüğüm takım Fenerbahçe. Yılın ilk aylarında zorlu rakiplerle karşılaşacak, ancak başarısına gölge düşmeyecek. Mart ve Nisan aylarında, özellikle deplasmanlarda yıldız oyuncuların sakatlanma olasılığı mevcut. Ancak genelde 2008, Fenerbahçe için parlak bir yıl olacak.

Galatasaray
10 Mayıs dönüm noktası olabilir
Ligin aslanı Galatasaray’a gelince... Yılın ilk aylarında durumu parlak olmasına rağmen, puanlarını rakipleriyle bölüşecek gibi gözleniyor. Mart ve Nisan aylarında oyun taktiğini değiştirebilir, bu da rakip takımları şaşırtabilir. Özellikle de deplasmanda oynayacağı maçlarda başarısı yüksek olacaktır. Bu camia için 10 Mayıs çok önemli. Belki de bu tarih bir dönüm noktası olacak.

Beşiktaş
İç yönetimde köklü değişim...
Beşiktaş şu sıralar zor bir dönemden geçiyor. İç yönetimde köklü değişiklikler olacağa benziyor. Bu değişimin getireceği belirsizlik ve çekişmeler, oyuncular üzerinde baskı yaratıyor. Kulüp, 5 Mart itibariyle toparlanıp atağa geçecektir. Yakalayacağı bu gücü koruyabilirse, sürpriz yapabilir. Ağustos sonundan sonra ortaya çıkacak entrikalara karşı tedbir alabilirlerse, yeni sezona daha şanlı ve daha dinamik bir halde girecektir.

Trabzonspor
Arka bahçesini temiz tutmalı
Ligin genç devi Trabzonspor, Şubat’ın son haftasından 9 Mayıs’a kadar doping veya şike benzeri aleyhte
yapılacak dedikodularla sarsılabilir. Bu da, takımın yıpranmasına sebep olabilir. Yani, arka bahçesini temiz tutmalı ve
skandallara sebebiyet verecek davranışlardan uzak durmalı. Mayıs başında hızla toparlanacağını söyleyebilirim. Oyun
düzeninde deşiklik yaparak, oyuncularını farklı pozisyonlarda değerlendirebilir. Galatasaray’la aynı şansa sahip bu kulüp, ligi bile zorlayabilir.

Milli takım
Yarı finale kadar gidebilir
Milli takıma gelince... Bir hayli zorlanacağını söylemek mümkün. Eğer futbolcularımız lig baskısından sıyrılıp tek yürek olabilirlerse, galibiyet olasılığı oldukça yüksek. 11 Haziran’daki İsviçre maçı belirsiz görülüyor. 15 Haziran Çek Cumhuriyeti karşılaşması beraberlik ihtimalini yükselten astrolojik açılara sahip. Sonrasındaysa, Milli takımın başarı payı yüksek. Yarı finale kadar gidebilir.

Cassio Lincoln
Konuşsun ve çok başarılı olsun
Disipline olmakta zorlanan asi tabiatlı bu oyuncunun sezgisel pozisyon kavrayışı ve iyi oyun çıkarması, takımına başarı getirebilir. Horoskopunda ailesine oldukça düşkün ve konuşmayı çok sevdiği gözlemleniyor. Arkadaşları maç esnasında onun konuşmasını engellerse bu durum başarısına olumsuz yansır. Mayıs’ın ortalarında kondisyonu düşebilir. Motive edilirse, 2008 yılının parlak oyuncularından biri olacaktır.

Gökdeniz Karadeniz
Çok eleştirilebilir
Yılbaşından 10 Mart’a kadar oldukça iyi bir performans gösterecek diyebilirim. Mart ortalarından 10 Mayıs’a kadar çok eleştirilebilir. Bu eleştiriler Gökdeniz’in yedeğe çekilmesine neden olabilecek bir boyuta ulaşırsa ve o da duygusal davranıp moralini bozarsa, kondisyonu düşebilir. Yine de o, yıldızı parlak bir futbolcu.

Filip Holosko
İhmal edilirse pek varlık gösteremez
Şanslı bir oyuncu olarak dikkatleri üzerinde toplayacak. Kondisyonu çok güçlü ve takımına hem şans, hem de hak edilmiş bir başarı getirecektir. Bu futbolcunun haritasında ailesine çok bağlı olduğu gözleniyor. Kulübüne uyum sağlayamaz ve aile özlemi hissederse, bu oyun pratiğini tutuklaştırabilir. Yönetim iç meselelere dalıp bu futbolcuyu ihmal ederse, bir hayli hassas olan Holosko’dan pek varlık göstermesi beklenemez.

Alex De Souza
Yönetim ve arkadaşlarıyla sürtüşme yaşayabilir
Yılın ilk aylarında oyun coşkusu takımına başarı getirecek. Kendine has, özel bir tekniği var ve oldukça güçlü bir futbolcu. Mart ayının sonuna doğru yönetimle ve takım arkadaşlarıyla sürtüşmesi söz konusu olabilir. Bu durum psikolojik bir baskı yaratacağından performansı düşebilir. Sezon sonu bir hayli gürültü koparabilir. Bu oyuncuya dikkat edilmeli.

Astrolog Zeynep Değirmencioğlu yorumladı 
Astrolog Zeynep Değirmencioğlu, 2008 yılının 4 büyük kulüp için nasıl geçeceğini, Turkcell Super Lig’de kimin şampiyonluğa daha yakın olduğunu, Avrupa Şampiyonası’nda mücadele edecek Ay-Yıldızlı ekibimizin başarılı olup olmayacağını sizler için inceledi. Ayrıca Galatasaray’ın yıldız oyuncusu Cassio Lincoln, Fenerbahçe’nin kurtarıcı ismi Alex, Beşiktaş’ın yeni yüzü Holosko ve Trabzonspor’un da golcüsü Gökdeniz’in yıldız haritalarını çıkartarak yeni yılın onlar için neler getirdiğini yorumladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious