2009'a aynı anda giren iki bebek

2009'a aynı anda giren iki bebek.12651
  • Giriş : 01.01.2009 / 16:12:00

Bursa'da yeni yılın ilk dakikalarında 2 bebek aynı anda dünyaya geldi. Biri normal doğumlu, diğerde sezeryanla dünyaya gelen bebeklerin ilk hediyeleri ise millevekili ve Belediye Başkanlarından geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Bursa Zübeydehanım Doğumevi Hastanesi'nde 2009'in ilk dakikalarında 2 bebek aynı saniyelerde dünyaya geldi. Gamzenur-Coşkun Kara çiftinin erkek bebekleri normal doğumla, Melahat-Nazım Küçük çiftinin erkek çocukları ise sezeryanla dünyaya geldi.

İşçi olan baba Coşkun Kara, Bahadır adını verdikleri çocuğunu kucaklayarak büyük sevinç yaşadıklarını söyledi. İlk bebeği olduğunu söyleyen Kara, yeni yılın hayırlar getirmesini diledi.

Yine ilk bebeklerine kavuşmanın sevincini yaşayan Nazım Küçük, bebeğine Talha Sefa adını verdi. Küçük, bebeğini öperek, yeni yılın ilk bebeğine sahip olmanın mutluluğunu yaşadı. 'Dünyada bebekler ölmesin' diyen Küçük, çok mutlu olduğunu kaydetti.

Yeni yılın ilk bebeklerine ilk altınları da AK Parti Bursa Milletvekili Hayrettin Çakmak, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Hikmet Şahin ve AK Parti İl Başkanı Sedat Yalçın taktı. Milletvekili Hayrettin Çakmak, yeni yılın herkese barış ve huzur getirmesini diledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*