2009'a da taciz rezaleti ile girdik!

2009'a da taciz rezaleti ile girdik!.12669
  • Giriş : 01.01.2009 / 11:44:00

2007, 2008 ve 2009. Türkiye son 3 yıldır yeni yıla Taksim'de yaşanan taciz rezaletleri ile giriyor. Göz dönmüş tacizciler bu sefer kadın erkek ayrımı da yapmadı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Yeniyılı İstanbul Taksim Meydanı'nda karşılamak isteyen turistler, zor anlar yaşadı. Yeni yıl coşkusuna ortak olmak isteyen turistler, çevrelerini saran gruplar tarafından ablukaya alındı. "İstanbul İstanbul" sloganları atan gruptan bazı kişiler, erkek turisti de taciz etti.

Öte yandan Taksim'in bir başka noktasında da yılbaşı kutlaması için meydana gelen kadınlar zor anlar yaşadı. İki genç kadın, sıkıntılı ortamdan güçlükle uzaklaşabildi. Olay yerindeki sivil polis ekipleri, ropörtaj yapıldığı sırada kadınları rahatsız ettiği öne sürülen bir kişiyi gözaltına aldı. Şahıs polis aracına bindirilerek polis merkezine götürüldü.

TACİZCİSİNİ YUMRUKLADI

Taksim Meydanı'nda basın mensuplarına röportaj verdiği sırada tacize uğrayan genç kız kendisini yumruklarıyla korudu. Genç kızın yumrukları karşısında şaşkına dönen tacizciler kaçmak zorunda kaldı.

Taksim Meydanı'nda yeni yıl kutlamaları bu sene sönük geçti. Polisin yoğun güvenlik önlemleri aldığı Taksim'de bazı olaylar dışında sükunet hakimdi. Ancak yeni yıla girildiği sırada basın mensuplarına röportaj veren 2 genç kız zor anlar yaşadı. Genç kızlar oluşan arbede sırasında tacize maruz kaldı. Tacizcilerin arasında kalan kızlardan bri sakin olmaya çalışyırken diğeri yumruklarını konuşturdu. Arkasındakilere rastgele vurmaya çalışan kızın yumruk darbeleriyle neye uğradığını şaşıran alkollü gençler kaçmaya çalıştı. Genç kızlar olay yerinden ayrılırken kalabalık grup da "Tacize hayır" şeklinde slogan attı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*