20:45'te lideriz Polat

20:45'te lideriz Polat.15081
  • Giriş : 03.03.2008 / 08:08:00
  • Güncelleme : 03.03.2008 / 08:22:42

20:45’te lideriz PolatTaraftarların maç öncesi sözlerine eliyle "Peki" işareti yapan Adnan Polat, stadı üzgün terkederken, "Beşiktaş attığı golün üstüne yatmasını bildi. Ama Galatasaray’ın şampiyon olacağına inanıyorum" dedi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

GALATASARAY’da dün oynanan derbiye Başkan Özhan Canaydın gelmeyince Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve Futbol Federasyonu Başkanı Hasan Doğan’ın yanına sarı kırmızılı kulübün başkan yardımcısı Adnan Polat oturdu. Polat’ın Protokol Tribünü’ne geldiğini gören VIP’te oturan siyah beyazlılar hemen G.Saray Başkan Yardımcısı’na dönerek, "20.45’te lideriz Polat" diye bağırdı.

Şampiyonluğa inanıyorum

2005-06 sezonunda G.Saray’ın şampiyonluğu öncesi "20.45’te şampiyonuz" sloganı ile gündeme oturan Polat da eliyle "Peki" diye işaret ederek taraftarları sakinleştirdi. Maç sonunda Beşiktaş lider oldu. Siyah beyazlı taraftarlar bu kez "Gördün mü Polat" diye bağırdı. Demirören’i ve siyah beyazlı yöneticileri kutlayan Polat, stattan üzgün ayrılırken, "Oynanan futbolu beğenmedim. İki takım da iyi bir oyun ortaya koymadı. Beşiktaş attığı golün üstüne yatmasını bildi. Ama hala G.Saray’ın şampiyon olacağına inanıyorum" açıklaması yaptı.

Ç.Rizespor-Fenerbahçe maçından önce Rizespor Başkanı Abdulkadir Çakır’a hakeme yönelik spekülasyonları dile getirmesi nedeniyle 2 hafta hak mahrumiyeti cezası alan G.Saray Yöneticisi Tunca Hazinedaroğlu dünkü derbiyi Beşiktaş Kulübü’nün taraftarlarına ait olan locada seyretti. Tunca Hazinedaroğlu’nun oturduğu locanın Beşiktaşlı olduğu öğrenilen babasına ait olduğu belirtildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious