22 yaşindaki anne oğlunu boğarak öldürsü

22 yaşindaki anne oğlunu boğarak öldürsü.9550
  • Giriş : 11.05.2009 / 14:35:00

İzmir'in Yamanlar semtinde 22 yaşındaki kadın, 3 aylık oğlunu boğarak öldürdüğü, 4 yaşındaki kızını ise karnından bıçakla yaraladığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

7020/1 Sokak'taki evlerinde 4 yaşındaki kızının çığlığını duyan Arslan K, sesin geldiği kömürlüğe gitti. Kömürlükte eşi S.K'nın yanındaki kızı Sümeyra K'nın elbisesini kanlı halde gören Arslan K, eşine Tokat attıktan sonra kızını eve çıkardı.

Arslan K, evde de 3 aylık oğlu Mete K'nın yatağında ölmüş olduğunu gördü. Bu sırada karısının kaçtığını fark eden Arslan K, durumu polise bildirdi.

Eve gelen ekipler, 3 aylık bebeğin boğulduğunu belirledi. Ayrıca anne S.K. tarafından yazıldığı tespit edilen “Ben delirdim, ben öldürdüm. Kimse sorumlu değil” yazılı not ele geçirildi.

Polis, kısa süre sonra zanlı S.K'yı sokakta dolaşırken yakaladı.

Hastanede sağlık kontrolünden geçirilen anne, gazetecilerin sorularını yanıtlamazken, yüzünü gizlemeye çalıştı.

S.K, sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine götürüldü.

Vücudunda bıçak çizikleri bulunan 4 yaşındaki Sümeyra K, Karşıyaka Devlet Hastanesinde ayakta tedavi edildikten sonra Çocuk Şube Müdürlüğüne gönderildi.

Olayın şokunu üzerinden atamayan inşaat işçisi Arslan K, 5 yıldır evli olduklarını, bugüne kadar karısının psikolojik rahatsızlığı olduğunu fark etmediğini, sorunlarının bulunmadığını söyledi.

S.K'nın, bebeği gece ağladığı için yanına yatırdığını, sabah saatlerinde ise olayın meydana çıktığını anlatan yakınları, kadının evlenmeden önce ailesi tarafından bir kez psikiyatri servisine götürüldüğünü belirtti.

Olayla ilgili soruşturmanın sürdürülüyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*