23 yaşındaki kız 29 kiloda öldü

23 yaşındaki kız 29 kiloda öldü.8843
  • Giriş : 10.08.2008 / 19:47:00
  • Güncelleme : 10.08.2008 / 18:48:03

Almanya'nın başkenti Berlin'de 23 yaşındaki Sara L. öldüğünde 29 kiloydu. Et yemeklerini sevmeyen Sara, vejetaryen olmaya karar verdi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Sürekli sebze yemeye başlayan genç kız bir süre sonra bu yediklerini de azaltmaya başladı. Gün geçtikçe kilo kaybetmeye başlayan Sara'ya ailesi yardım etmeye çalışsa da, genç kız bunu geri çevirdi.

Üniversitede istediği bölüme giremeyen, Sara dünyasının kapılarını herkese kapattı. Arkadaşları tarafından çok sevilen genç kızın sağlık durumu kötüleşince, evden dışarı bile çıkamadı. Sağlık durumu hızla kötüleşen genç kız, sonunda yardım görmeyi kabul etti. 4 hafta süreyle bir rehabilitasyon merkezinde tedavi gören Sara, kısa süre içinde toparlanmaya başladı. Ancak dört hafta sonra eve gelen genç kızın durumu bir süreliğine iyi olsa da, genel tablosunda kalıcı bir düzelme görülmüyordu. Kafasını dağıtmak için spora giden Sara, bir gün spor yaptığı esnada bayıldı. Babası tarafından eve getirilen genç kız, bütün bir gece boyunca ağladı. Ertesi sabah kızının odasına giren babası, Sara'yı ölü buldu. Genç kızın neden öldüğü otopsi sonucu ortaya çıkacak. Acılı anne ve baba, ebeveynleri, çocuklarının yeme alışkanlıklarına dikkat etmeleri gerektiği konusunda uyardı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*