23. hafta yarın oynanacak 7 maçla tamamlanacak

23. hafta yarın oynanacak 7 maçla tamamlanacak.10375
  • Giriş : 25.02.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nin 23. haftasında yarın 7 karşılaşma oynanacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Süper Lig'in 2. yarısında beklenmedik puanlar kaybeden Sarı - lacivertli takım, ligde bir türlü istikrar sağlayamayan Beşiktaş karşısında 52.500 taraftarının önünde mutlak galibiyet hedefliyor.

Turkcell Süper Lig'de 2. yarıya iyi bir başlangıç yaparak art arda galibiyetler alan Trabzonspor ise 11 haftadır galibiyet yüzü görmeyen Sivasspor'u konuk edecek.

Ligin düşme hattını da yakından ilgilendiren karşılaşmaların oynanacağı günün programı, takımların muhtemel 11'leri şöyle:


SAMSUNSPOR - ANKARASPOR

Stat: 19 Mayıs

Saat: 14.00

Hakem: Bülent Demirlek

Samsunspor: Kerem, Tolga, Kenan, Guaye, Ayari, Mustafa, Adnan, Tamer, Celil, Serkan, Rafael.

Ankaraspor: Jevriç, Özgür,Petrous, Batak, Ahmet, Erman Özgür, Hürriyet, Mustafa, Wederson,Musa , Ersen


GENÇLERBİRLİĞİ - ANKARAGÜCÜ

Stat: Ankara 19 Mayıs

Saat: 14.00

Hakem: Zafer Önder İpek

Gençlerbirliği: Gökhan, İsmail, Risp, Tuna, Tayfun, Ayman, Mehmet Nas, Uğur, Mehmet Çakır, Ali Cansun, İsaac

Ankaragücü: Serkan, Emre, Sedat, Umut, Niyazi, Petkov, Aytekin, Onur, Coridon, Evren, Abdurrahman


DİYARBAKIRSPOR - KONYASPOR

Stat: Diyarbakır Atatürk

Saat: 14.00

Hakem: Kuddusi Müftüoğlu

Diyarbakırspor: Ramazan, Sedloski, Stavrevski, Ali Sakal, Cumhur, Jupi, Burhan, Muhammed, Mikiç, Rakoviç, Maznov

Konyaspor: Özden, Ömer, El Saka, Ümit, Kaies, Erman, Zafer, Erhan, Murat, Tayfun, Okan


ÇAYKUR RİZESPOR - KAYSERİSPOR

Stat: Rize Atatürk

Saat: 14.00

Hakem: Cem Papila

Çaykur Rizespor: Zdravkov, Yasin, Beşir, Serhat, Victoria, Ünal, Şener, Fahri, Cem, Altan, Okan

Kayserispor: İvankov, Bülent Bölükbaşı, Muhammed, Ragıp, Gökhan Ünal, Yordanov, Johnson, İlhan, Aydın, Mehmet Topuz, Kamber


DENİZLİSPOR - MALATYASPOR

Stat: Denizli Atatürk

Saat: 14.00

Hakem: Vedat Yüksel

Denizlispor: Süleyman, Burak, Tomas, Yusuf, Serhat, Kratochvil, Mustafa, Bülent, Mehmet, İbrahim, Selahattin

Malatyaspor: Fevzi, Emrah, Homola, Ömer, Hakan, Michalek, Evren, Bilal, Volkan, Senkerik, Mashek


TRNABZONSPOR - SİVASSPOR

Stat: Avni Aker

Saat: 16.00

Yayın: LİG TV

Hakem: Mehmet Fatih Gökçe

Trabzonspor: Tolga, Fatih Akyel, Stepanov, Celalettin, Ufukan, Hüseyin, Ferhat, Adem, Lee Young (Fatih Tekke), Szymkowiak, İbrahim Yattara

Sivasspor: Petkoviç, İbrahim, Hakkı, Kala, Hayrettin, Cem Can, Yasir, Hakan, Cem Karaca, Atilla, Edson


FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ

Stat: Şükrü Saraçoğlu

Saat: 19.00

Yayın: LİG TV

Hakem: Selçuk Dereli

Fenerbahçe: Rüştü, Serkan, Önder, Luciano, Ümit, Appiah (Deniz), Aurelio, Alex, Tuncay, Nobre, Anelka

Beşiktaş: Murat, Ali Tandoğan, Mustafa, Çağdaş, İbrahim Üzülmez, Ali Güneş, Kleberson, Tümer, Sergen, İbrahim Üzülmez, Bobo.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious