25 yıllık kocasını satırla öldürdü

  • Giriş : 10.12.2006 / 00:00:00

Malatya'da 25 yıllık eşi, 49 yaşındaki Yusuf Tütüncü'yü satırla öldüren 47 yaşındaki Ayşe Tütüncü adlı kadın, cinayeti işledikten sonra polise gidip teslim oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mehmet Buyruk Caddesi Fırat Apartman'ında kapıcılık yapan ve aynı binanın kapıcı dairesinde kalan Yusuf Tütüncü ile eşi Ayşe Tütüncü, bu sabah bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine Yusuf Tütüncü ve eşi Ayşe Tütüncü bir birlerine vurmaya başladı. Kavganın büyümesi üzerine Ayşe Tütüncü, mutfaktan aldığı satırla 25 yıllık eşine saldırarak kafasına vurmaya başladı. Aldığı satır darbeleri ile yere yığılan Yusuf Tütüncü öldü. Eşini öldüren Ayşe Tütüncü, daha sonra elinde satır olduğu halde evden çıkarak yıolda yürümeye başladı. Bu sırada polis ekip otomobilini gören kadın, aracı durdurarak, “Kocamı satırla öldürdüm. Teslim olmaya geldim. Eğer ben öldürmesen o beni bıçakla öldürecekti” dedi. Verilen adrese giden ekipler Yusuf Tütüncü'nün cesedi ile karşılaştı.

Ayşe Tütüncü polis merkezindeki ilk ifadesi ardından hastaneye götürüldü. Tütüncü'nün uzun süreden bu yana sinir hastası oldugu ve tedavi gördügü belirtildi. Ayşe ile Yusuf Tütüncü çiftinin 4 çocuklarının olduğu, birinin halen askerliğini yaptığı bildirildi. Cinayeti öğrenen Yusuf Tütüncü'nün yakınları, evin önünde sinir krizi geçirdi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious