28 yaralı var, şoför kaçtı!

28 yaralı var, şoför kaçtı!.8053
  • Giriş : 27.10.2007 / 23:58:00

Tekirdağ'da kaçakları taşıyan kamyonetin devrilmesi sonucu 28 Pakistanlı yaralandı. Kazadan sonra kaçan 6 Pakistanlı yakalandı, sürücünün ise yakalanmasına çalışılıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Kazadan sonra kaçan 6 Pakistanlı yakalandı, sürücünün ise yakalanmasına çalışılıyor. Alınan bilgiye göre, Tekirdağ-Malkara karayolunda M.H'nin idaresindeki 22 AC 265 plakalı kamyonet İnecik Köyü rampasında devrildi. Kamyonetin, yasa dışı yollardan Yunanistan ve Bulgaristan sınırına gitmek isteyen Pakistanlıları taşıdığı belirlendi.

Kazada yaralanan 28 kişi Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Jandarma ekipleri, kazadan yara almadan kurtulan ve kaçmaya çalışan 6 Pakistan vatandaşını yakaladı, kamyonet sürücüsü M.H'nin ise yakalanmasına çalışıldığı belirtildi.

Tekirdağ Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Cengiz Becerir, yaptığı açıklamada, 28 kişinin yaralandığı kazada hayati tehlikeleri bulunmayan kaçaklardan bir bölümünün ayakta tedavilerinin yapıldığını, yaralıların bir kısmının ise hastaneye yatırıldığını söyledi. Becerir, hastaneye yatırılanlarda kırık ve kesiklerin bulunması nedeniyle tetkiklerin devam ettiğini kaydetti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious