29 Ekim'de Tarkan şov

  • Giriş : 10.03.2007 / 00:00:00

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı'nı sürpriz şovlar eşliğinde Tarkan konseriyle kutlamaya hazırlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Tarkan, "Muhteşem organizasyon olacak" dedi
İstanbul Büyükşehir Belediyesi, dünyanın ilgisini çeken Sydney'deki yılbaşı kutlamalarını örnek alacağı bu yılki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı, sürpriz şovlar eşliğinde Tarkan konseriyle kutlamaya hazırlanıyor. Topbaş, 29 Ekim'de yapılacak organizasyonda konser vermesi beklenen Tarkan Tevetoğlu ile önceki akşam Saraçhane'deki belediye başkanlık binasında bir araya geldi. Topbaş bir buçuk saat görüşen Tarkan, belediye binasından ayrılırken gazetecilerin sorularını yanıtladı. Bir organizasyon için Başkan Kadir Topbaş'la görüştüğünü anlatan Tarkan, "Muhteşem bir organizasyon olacak. Kıyametler kopacak" dedi.

Avusturalya'nın Başkenti Sydney'deki görsel şovları yerinde izlemek ve 29 Ekim'de İstanbul'da uyarlamak için bu kente giden Büyükşehir Belediyesi İletişim Koordinatörü Burcu Topbaş da Tarkan'ın 29 Ekim'deki Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına konseriyle katılacağını belirterek kutlama yerinin daha netleşmediğini söyledi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious