29 Ekim'de trafiğe kapatılacak yollar!

  • Giriş : 27.10.2006 / 00:00:00

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları nedeniyle İstanbul'un bazı cadde ve güzergahları 29 Ekim tarihinde trafiğe kapatılacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Vatan Caddesi, vatan caddesine çıkan bütün yollar

- Topkule - Mahmutbey Köprüsü ve Vatan caddesine çıkan bütün yollar

- Topkule - Mahmutbey, Vatan Caddesi - Oğuzhan Caddesi - Millet Caddesi - Topkapı

Edirnekapı kavşağı Vatan Caddesi kesişim noktası Mahmutbey - Topkule güzergahı

28-29 Ekim tarihleri arasında 13:30 ile 15:00 saatleri arasında ise;

Mahmutbey köprüsü - Habibler Yolu (Sultan çiftliği yolu) trafiğe kapatılacak.

Emniyet müdürlüğü trafiğin aksamaması ve sürücülerin sorun yaşamaması için alternatif yol güzergahlarını da kullanıma açacak. 28 - 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı günü Vatan Caddesi güzergahını kullanmak zorunda kalan sürücüler 07:00 ile 15:00 saatleri arasında D/100 yolundan vatan caddesine gidecek olan sürücüler Haliç Tüneli, Edirnekapı, Fevzipaşa bulvarı, Aksaray şeklinde veya Haliç tüneli, Ayvansaray ışıklarlardan Balat yoluna takiben Unkapanı ve Sirkeci istikametini kullanabilecekler.

E/80 yolunu kullanacak sürücüler Milliyet Gazetesi karşısından TEM istikametini kullanmaları, Sahil yolunu kullanacak sürücülerin Sahil güzergahından, Yenikapı - Kumkapı, Sirkeci istikametini kullanmaları gerekiyor.

Vatan Caddesi'ni kullanarak Fatih İlçesi'nde bulunan hastanelere gelecek olan ambulansların ve diğer sürücüler ise sahil yolunu kullanarak, Samatyadan - Cerrahpaşa - Çapa - Haseki veya Vakıf Gureba Hastanesi'ni kullanabilecek. Fatih'e gelecek sürücülerin de Atatürk Bulvarı - Aksaray ve Millet Caddesi'ni kullanmaları gerekiyor.

ÜSKÜDAR'DA TRAFİĞE KAPATILACAK YOLLAR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları nedeniyle Üsküdar Meydanı Demokrasi Meydanı'ndan Harem Sahil Yolu ile Harem'den sahil yolu sabah saat 08:00'dan tören bitimine kadar trafiğe kapatılacak. Üsküdar Meydanı'nı kullanmak zorunda kalan sürücülerin Demokrasi Meydanı'ndan Üsküdar Halk Caddesi - Yeni Toptaşı Caddesi'ne ve Selami Park Caddesi'nden Cumhuriyet Caddesi ve Bağlarbaşı'na yönlendirilecek. Harem İskele Caddesi'nden ise araçlar Duvardibi ışıklara yönlendirilecek.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious