3 adam O Ses Türkiye skeci izle - 3+1 O Ses Türkiye sikeci

3 adam O Ses Türkiye skeci izle - 3+1 O Ses Türkiye sikeci.13535
06.10.2013 / 01:09:48

Star TV'de yayınlanan O Ses Türkiye'nin bu geceki bölümünde Murat Boz konuktu. İzleyiciler gülmekten yerlere yattı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:


Star TV'de yayınlanan 3 Adam'da "O Ses Türkiye" skeci damga vurdu. İşte akşamki yarışmadan görüntüler...

Sayfanın aşağısında...

MURAT BOZ KİMDİR?

Murat Boz 7 Mart 1980'de Zonguldak'ta dünyaya geldi.  ilkokulu Zonguldak'ta okuduntan sonra ailecek İstanbul'a yerleştiler. 1999 yılında Bilgi Üniversitesi Caz Vokal Bölümü’nü burslu olarak kazandı ve 2003 senesinde İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuarı Temel Bilimler Bölümü’nde eğitimine devam etti.

2006 yılında yayınladığı ilk singlesi  "Aşkı Bulamam Ben" ile çıkış yaptı. Ardından 2007 yılının başında ilk albümü olan  Maximum'u yayınladı. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödülleri'nden, Altın Kelebek Ödülleri'nden ve İstanbul FM Altın Ödülleri'nden "En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı" dalında ödüller aldı. Bir yıl sonra ikinci albümü olan Şans'ı piyasaya sürdü. 2010 yılında  ikinci single çalışması olan "Hayat Sana Güzel"'i yayınladı. 12 Nisan 2011'de üçüncü stüdyo albümü Aşklarım Büyük Benden ile aynı adı taşıyan şarkısını klibi ile birlikte yayınladı. 9 Mayıs 2011'de ise albümünü piyasaya sürdü.Piyano, keman ve ney çalabilen Murat Boz, müzikal kariyerinin yanı sıra çeşitli firmalarının reklam yüzüdür.ESER YENENLER KİMDİR?

Eser Yenenler, 14 Şubat 1984 yılında Bursa'da doğdu. Halen İşletme bölümünde okumakta olan sanatçı, gençlik yıllarından itibaret "Tiyatro'ya" merak sardı ve Bursa ile başlayan Tiyatro macerası İstanbul'da devam ediyor...
Eser Yenenler, "Bkm Çok Güzel Hareketler Bunlar" adlı oyunda rol almaktadır. Aynı zamanda "Çok Güzel Hareketler Bunlar" isimli programın sunucusudur, bazı skeçleri kendisi yazmaktadır.

Eser Yenenler, Genç kuşak Tiyatro sanatının örneklerinden biridir. Kanal D'de yayınlanan "Çok Güzel Hareketler Bunlar" isimli oyun her hafta Pazar Günleri izleyiciye kahkaha dolu dakikalar vaad etmekte ve ilgiyle izlenmektedir.

Eser Yenenler, Kova Burcudur ve 2010 yılı itibariyle 26 yaşına basmıştır. Lise yıllarında müzik ile de ilgilendi ve amatör olarak konserler verdi, sunuculuk yaptı, kendi yazdığı oyunları oynadı. 2003 yılında ilk televizyon tecrübesi olan Aliye dizisinde Özgür karakterini canlandırmıştır.3 sezon devam eden bu diziden sonra 2006 yılında Bkm Mutfak Ekibi'ne katıldı ve "Çok Güzel Hareketler Bunlar" programının sunucusu, yazarı ve oyuncusu oldu.

“3+1” “3 Adam” ismiyle Star’da yayınına  devam edecek.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu program yenilenen stüdyosunda “3 Adam” ismiyle  her Cumartesi izleyiciler ile buluşmaya devam edecek. 

Murat Boz konuk... 

Her hafta birbirinden ilginç konuları eğlenceli bir dille ekrana getiren, komik skeçlerle sosyal medyada da gündem oluşturan “3 Adam” bu hafta Murat Boz’u konuk edecek.

Yayın günü: 5 Ekim Cumartesi
Yayın Saati: 23.30

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*