3 aylık gelin evinde ölü bulundu

3 aylık gelin evinde ölü bulundu.11878
  • Giriş : 17.01.2009 / 10:01:00

Burdur'un Bucak İlçesi'nde oturan 3 aylık evli 18 yaşındaki Fatma Tekin evinin yüklüğünde ölü bulundu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Başında darp izine rastlanan ve yazmasıyla boğularak öldürüldüğü belirlenen Fatma Tekin'in eşi gözaltına alındı.

Bucak'ta bir mermer fabrikasında işçi olarak çalışan 25 yaşındaki İbrahim Tekin, dün akşam eve geldiğinde eşi Fatma Tekin'i evde bulamadığını söyleyerek komşuları ve yakınlarına telefon etti. Tekin, daha sonra polise eşinin kayıp olduğu ihbarında bulundu. Bucak Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası ekipleri eve gelerek genç kadını aramaya başladı.

Arama yapan polis, Fatma Tekin'in cesedini yatakların konduğu dolap olan yüklükte, üzerine yorganlar yığılmış olarak buldu. Fatma Tekin'in başında darp izlerine rastlanırken, yazmasıyla boğulduğu belirlendi. Fatma Tekin'in cenazesi, kesin ölüm nedeninin anlaşılması için Antalya Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Fatma Tekin'in eşi İbrahim Tekin'i gözaltına alan polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.

EŞİ NİŞANLIYKEN KAÇIRIP TECAVÜZ ETMİŞ

Fatma Tekin, geçen yıl İbrahim Tekin ile nişanlanmış, daha sonra evlenmek istememişti. 22 Nisan 2008'de mermer fabrikasında çalışmak için evden çıkan Fatma Tekin, İbrahim Tekin ve 6 arkadaşı tarafından kaçırılmıştı. Burdur'un Ağlasun İlçesi'ne bağlı Çamlıdere Köyü'nde 3 gün boyunca İbrahim Tekin'in tecavüzüne maruz kalan Fatma Tekin, polisin ısrarlı takibi sonucu bulunmuş, Bucak Devlet Hastanesi'nde tedavi görmüştü. Fatma Tekin'i kaçıran İbrahim Tekin ve 6 arkadaşı tutuklanmıştı. Cezaevine giren İbrahim Tekin, ailesi ve çevresinin baskıları üzerine Fatma Tekin ile evlenmeyi kabul ederek cezaevinden çıkmış, 2008 yılı Ekim ayında da evlenmişti.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*