3 bin 500 ikiz buluştu

  • Giriş : 08.08.2006 / 00:00:00

İkizler Günü'ne ev sahipliği yapan ABD, binlerce ikiz, üçüz ve dördüz kardeşi ağırlayınca sokaklar birbirinin aynı insanlarla doldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Her sene gerçekleştirilen dünyanın en geniş ikizler buluşması için17 bin nüfuslu Twinsburg'a, 3 bin 500 kişi akın etti. Festivale ABD, Avustralya, Britanya ve Japonya'dan katılan ikiz, üçüz ve dördüz kardeşler iki gün boyunca aynı topluluğun parçası olmanın heyecanını paylaştı.
Etkinliğe iş üniformalarıyla katılan 39 yaşındaki cankurtaran ikiz kardeşler Stuart ve Philip Daniel yaşamlarını birlikte sürdürüyor ve aynı işte çalışıyor. İkizler bir ara yine ikiz olan kardeşlerle evlenmenin eşiğine kadar gelmiş. Londra'dan gelen 23 yaşındaki Jon ve Nick Morgan isimli ikiz kardeşlerse festivale diğer ikizlerle, bir televizyon şovunda yayımlanacak söyleşiler gerçekleştirmek için katılmış. Morgan kardeşler festivalin sonunda, eve dönerken bir sürü ikizleri varmış gibi hissettiklerini söylüyor. İkizler Günü, çoğul doğumlar üzerine çalışan bilim insanları için de bulunmaz bir fırsat. Harvard, Kaliforniya Üniversitesi gibi okullardan bilim insanları, İkizler Günü'ne gelerek, ikizleri çeşitli tıbbi çalışmalara kaltılmaları için ikna etmeye çalışıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious