3 dil bilen bilgisayar mühendisi boğazlanarak öldürüldü!

3 dil bilen bilgisayar mühendisi boğazlanarak öldürüldü!.10915
  • Giriş : 24.12.2007 / 17:10:00

Üsküdar Vaniköy'de bıçaklanarak denize atıldıktan sonra kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 3 dil bilen bilgisayar mühendisi genç, Bolu'da toprağa verildi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

26 yaşındaki Serkan Kulakoğlu'nun cenaze namazı, Yıldırım Beyazıd Camii'nde ikindi namazına müteakip kılındı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı cenaze namazında Serkan Kulaklıoğlu'nun ailesi basın mensuplarına yakın mesafeden görüntü almasına izin vermedi.

Anne Emel Kulaklıoğlu, cenaze namazı kılınırken gözyaşlarına boğuldu. Ayakta durmakta zorlanan Emel Kulaklıoğlu koluna girildikten sonra yürüyebildi.

Namazın ardından Serkan Kulaklıoğlu'nun naaşı omuzlarda bir süre taşınarak cenaze arabasına konuldu. Kulaklıoğlu, şehir merkezindeki Şehitler Mezarlığı'nda toprağa verildi.

-OLAYIN GEÇMİŞİ -

Ege Üniversitesi mezunu Serkan Kulaklıoğlu, Kurban Bayramı'nın 3. günü Üsküdar Vaniköy'de boğazından bıçaklandıktan ve darp edildikten sonra denize atılmıştı.

Vatandaşların yardımıyla denizden çıkarılan Kulakoğlu, ambulansla Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılmıştı.

Kulakoğlu, burada yapılan müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti. Serkan Kulakoğlu'nun yapılan üst aramasında bir adet araba anahtarı, 2 adet kredi kartı ve bir adet bilgisayar hafıza kartı çıkmıştı.

İngilizce, Fransızca ve Almanca bilen Serkan Kulaklıoğlu'nun Bolu'da cep telefonu bayisinin olduğu belirtildi.

Serkan Kulakoğlu'nun annesi Emel Kulakoğlu'nun Bolu İzzet Baysal Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde başhemşire olarak görev yaptığı, babası Ali Ergün Kulakoğlu'nun Bolu Atatürk İlköğretim Okulu Müdür muavinliğinden emekli olduğu ve iki sene önce kalp krizi geçirerek yaşamını kaybettiği öğrenildi.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious