3 gün sonra 357. musabaka

  • Giriş : 05.12.2007 / 21:51:00

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı adım adım takip eden futbol otoriteleri, 'Avrupa'da haftanın maçı'nı büyüteç altına aldılar. Nefesleri kesecek derbiyi hangi takım kazanır?

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Türkmen, Yula, Tulun, Bilgiç, Ertem, Günen ve Demir derbide F.Bahçe'nin daha ağır bastığını belirtiyor, beraberlik ihtimalini de 'es' geçmiyor... Üstel'e göre skor Kalli'nin seçimlerine çok bağlı Kılıçoğlu, "G.Saray'ın liderliğini 'sahte' olarak nitelendiriyor. Ay ise "6'da haftaym olur" diyor.

*F.Bahçeliler rahat, G.Saraylılar panik içinde olacak. Hocalar ise tam tersi. Maç soyunma odasında biter

*Kalli, Song'u kaleye, Uğur'u da santrfora koyarsa hiç şaşırmam. Yerliler de yabancılar da onu sevmiyor

*F.Bahçe, '8 Aralık'ta 8-0 yapayım' diye düşünmezse rahat kazanır. Kalli şanslı günündeyse beraberlik olabilir

Kadıköy'den çıkış yok!


Fotomaç bir derbiyi daha masaya yatırdı, yazarlara sordu. Fenerbahçe ve G.Saray'ı takip eden yazarların hemen hepsi sarı-lacivertli ekibi Kadıköy'de avantajlı görüyor. Beşiktaş ve Trabzonspor'u yorumlayan Turgay Demir ile İskender Günen'in görüşleri de ibrenin Fenerbahçe'den yana olduğunu belirtiyor. Yazarların hemen hepsi, Kalli'nin seçimlerinin derbinin skorunu etkileyeceği fikrinde de birleşiyor.

Lincoln yazarları böldü

Selçuk Yula ile Bülent Tulun bu karşılaşma sonrasındaki CSKA mücadelesinin Fenerbahçe'yi temkinli oynamaya iteceğini belirterek beraberliğin de olabileceğinin altını çiziyor. G.Saray'da sakatlığı süren Lincoln'ün sakatlığı ise yazarları ikiye bölmüş durumda. Bazıları, "Lincoln zaten koşmuyor, oynamaması avantaj" derken, bazıları ise, "Oynamazsa G.Saray oyun kurucu sıkıntısı çeker" diyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious