3 Ocak'ta takımının başında

3 Ocak'ta takımının başında.15087
  • Giriş : 30.12.2007 / 08:25:00

Almanya'ya Adnan Polat'ın izniyle geldim. Şimdi tedavi görüyorum. Tedavimin iyi gideceğini umuyorum. Kimse merak etmesin, 3 Ocak'ta takımımın başında olacağım

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

'Çok kötü değilim'
Akıbeti merak konusu olan Galatasaray Teknik Direktörü Karl Heinz Feldkamp, Almanya'daki evinden Sarı-Kırmızılı camiaya mesaj gönderdi. Medyada çıkan haberlerin kendisini rahatsız etmediğini belirten 73 yaşındaki hoca, "Almanya'ya Adnan Polat'ın izniyle geldim. Hatta onun tavsiyesiyle geldim. Burada tedavi görüyorum. Tedavimin iyi gideceğini umuyorum. Hastalığımın ilk günlerindeki kadar kötü değilim" diye konuştu.

'Hiçbir sorun yok'
Kalli, sözlerine şöyle devam etti: "Kısa bir süreye ihtiyacım var. Ama herkes bilsin ki, Galatasaray ile aramda hiçbir sorun yok. Herhangi bir sorun yaratmaya niyetim de yok zaten. Hiç kimse merak etmesin, 3 Ocak'ta yine takımımın başında olacağım. Belki de eskisinden güçlü olurum, kim bilir! Hedeflerimize ulaşmak için, çalışmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz. Transferlerin durumunu da yakından takip ediyor, ilgileniyorum."

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious