3 puanla tanışmak istiyor

  • Giriş : 15.09.2006 / 00:00:00

Turkcell Süper Ligi'nde geride kalan 5 haftada 2 puan toplayabilen Denizlispor, yarın oynayacağı Ankaragücü maçında 3 puanla tanışmak istiyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Turkcell Süper Ligi'nin altıncı haftasında Ankaragücü ile karşılaşacak olan Denizlispor, hazırlıklarını tamamladı. Denizli'deki son antrenmanını Şemikler Haluk Ulusoy Spor Kompleksi'nde tam kadro halinde yapan Yeşil - siyahlılar, gol eksiğini gidermek için yoğun çalışma yaptı. Teknik Direktör Faruk Hadzibegiç gözetiminde yapılan antrenmanda, futbolcuların hırslı olmaları dikkat çekti.

Antrenman öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan futbolcular, zorlu Beşiktaş, Trabzonspor ve Galatasaray maçlarını atlattıklarını ve artık daha iyi konumlara çıkmak için puanlar toplamaya başlayacaklarını söylediler.

İlk olarak konuşan İbrahim Ege, geçen haftalarda oynadıkları güzel futbolu Ankaragücü maçında 3 puanla sonuçlandırmak istediklerini ifade ederek, "Zorlu virajdan çıktık. Artık daha dengimiz olan takımlarla oynayacağız. Ankaragücü maçında da 3 puanla dönmeyi düşünüyoruz" dedi.

Geçen haftalarda iyi Futbol oynamalarına karşın 3 puan alamadıklarını belirten Erman da, "Galatasaray'dan aldığımız 1 puan bize moral verdi. Zorlu rakipleri geride bırakarak kendi rakiplerimizle oynamaya başlayacağız. Bu maçlar da bizim ligde nereye oynayacağımızı belirleyecek. Bu yüzden Ankaragücü maçından da puan veya puanlarla dönmemiz şart" diye konuştu.

Ankaragücü maçı ile birlikte galibiyet serisi elde etmek istediklerini anlatan Bülent Ertuğrul ise şunları söyledi:

"Önceki maçlarda istediğimiz oyunu sahaya yansıttık ancak bunun karşılığında 3 puan alamadık. Artık zorlu dönemi geçerek kendi rakiplerimizle oynamaya başlıyoruz. Bu maçlardan ilki de Ankaragücü. Bu maçta 3 puan alarak, seri yakalamak istiyoruz."

Maç için karayoluyla Ankara'ya giden Denizlispor'un, Ankaragücü karşısına şu muhtemel 11'le çıkması bekleniyor: Süleyman, Roman Kratocvil, Ahmet, Bülent, Tomas Abraham, Erman, Cesar, İbrahim Ege, Yusuf, Selahattin ve Oliveria.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious