3 ünlü isim nikah masasına oturuyor

3 ünlü isim nikah masasına oturuyor.16716
  • Giriş : 04.04.2008 / 08:32:00

Yazı bekleyemeyen ve düğünlerini Nisan'da belirleyen 3 ünlü güzeli gelin olma telaşı sardı. Evlenecek ünlüler kim? Nasıl bir düğün yapacaklar? İşte yanıtı:

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Moris Kohen ile evliliğin eşiğinden dönen ünlü manken Güzide Duran, sonunda aradığı mutluluğu mimar aşkı Adnan Aksoy'da buldu. 7 aydır birlikte olan ikili, flört dönemini çok uzatmadan evlilik kararı aldı. Duran ile Aksoy, 12 Nisan'da Çırağan Sarayı'nda yapacakları düğünle dünyaevine girecek. Ünlü çift, düğünlerine sadece akrabalarını ve yakın arkadaşlarını davet etti. Aynı gün Pınar Altuğ da kendisinden 9 yaş küçük sevgilisi Yağmur Atacan ile Maslak Venue'de evlenecek.

HANGİ DÜĞÜNÜ SEÇECEKLER?

İkinci kez dünyaevine girmiş olacak olan Pınar Altuğ'un gelinliğini ünlü modacı Perihan Akı hazırladı. Ünlü oyuncu düğün davetiyelerini çoktan dostlarına gönderdi. Pınar ile Güzide çok samimi değil ama birçok ortak arkadaşları var. O gece podyum dünyasının ünlü isimlerinin hangi düğüne gitmeyi tercih edecekleri merak konusu. 29 Nisan akşamı ise ünlü oyuncu Hande Ataizi, ciklet kralı sevgilisi Philippe Arman ile Roma'da hayatlarını birleştirecek. Hande Ataizi'nin avukat Fethi Pekin'le üç yıl önce yaptığı ilk evliliği sadece 24 saat sürmüştü.

BUGÜN

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious