3 yaşındaki çocuğa tecavüz etti ardından işkence yaptı

3 yaşındaki çocuğa tecavüz etti ardından işkence yaptı.11054
  • Giriş : 23.03.2008 / 23:17:00
  • Güncelleme : 23.03.2008 / 23:19:14

Gaziantep’te hurdacılık yapan bir canavar, sevgilisinin 3 yaşındaki oğluna işkence yapıp tecavüz etti.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Gaziantep’te hurdacılık yapan İsmet Tozluoğlu (44), iki yıldır nikâhsız yaşadığı Güllü T.’nin (41) ilk eşinden olan oğlu 3 yaşındaki M.T.’ye işkence yaptığı ve tecavüz ettiği iddiasıyla gözaltına alındı.

Hastaneye götürülen çocuğun tecavüze uğradığı, yediği dayak nedeniyle köprücük kemiğinin kırıldığı, bacaklarında ve kalçasında sigara söndürüldüğü belirlendi. Özgürlük Mahallesi’nde oturan Güllü T. kendisi hamileyken ölen kocasından olan oğlu M.T. ile yaşamını sürdürürken, “Oğlum babasız büyümesin” düşüncesiyle İsmet Tozluoğlu ile iki yıl önce nikâhsız yaşamaya başladı.

NİKAHSIZ EŞİNİ POLİSE ŞİKAYET ETTİ

İddiaya göre Tozluoğlu, son dönemlerde hem kadını hem de üvey oğlunu dövmeye başladı. Dayak ve işkenceye daha fazla dayanamayan Güllü T., oğlunun vücudunda sigara söndüren eşini polise şikayet etti.

GÖZALTINA ALINDI

Polis, İsmail Tozluoğlu’nu gözaltına alırken işkence gören M.T. ve annesi Güllü T.’yi hastaneye götürdü. Yediği dayak nedeniyle yüzünde morluklar oluşan M.T.’nin bacaklarında ve kalçalarında sigara söndürüldüğü ayrıca fiili livatada bulunulduğu belirlendi. Küçük çocuğun, uğradığı şiddet nedeniyle köprücük kemiğinin kırıldığı da anlaşıldı.

Talihsiz çocukla annesi tedavi için Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Güllü T., “Son üç aydır bize işkence yapıyor, oğlumun vücudunda sigara söndürüyordu. Oğlum babasız kalmasın diye evlendim. Ama üvey babası ona bir insana yapılmayacak kadar ağır işkenceler yaptı. Kendisinden ayrılacağım” dedi.3 YAŞINDAKİ BU YAVRUYA KIYILIR MI?

Yediği dayak nedeniyle yüzünde morluklar oluşan 3 yaşındaki M.T.’nin hastanede yapılan muayenesinde bacaklarında ve kalçalarında sigara söndürüldüğü ayrıca fiili livatada bulunulduğu belirlendi.

İNTERNETHABER

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious