3 yaşındaki İrem bulunamıyor

3 yaşındaki İrem bulunamıyor.10582
  • Giriş : 13.08.2008 / 09:31:00

Balıkesir'in Edremit İlçesi'ne bağlı Beyobası Köyü'ndeki ormanlık alanda geçen pazar günü kaybolan 3 yaşındaki İrem Deniz Durak'ın bulunması için, Sivil Savunma ekipleri, asker ve köylüler seferber oldu.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Bazı görgü tanıkları, küçük kızın plakasını alamadıkları, siyah camlı, beyaz bir otomobille kaçırıldığını ileri sürdü.

Olay, Beyobası Köyü'nde, geçen pazar günü saat 14.00 sıralarında meydana geldi. 37 yaşındaki Raziye ve 42 yaşındaki Keram Durak çiftinin 5 çocuğundan en küçüğü olan İrem Deniz, evlerinin yakınındaki ormanlık alanda kayboldu. Tüm aramalarına rağmen kızını bulamayan Raziye Durak, durumu Kaymakamlığa bildirdi. Bunun üzerine Edremit İlçe Jandarma Komutanlığı ve Balıkesir Sivil Savunma Müdürlüğü'ne bağlı 11 kişilik arama ve kurtarma ekibi, ormanlık alanda küçük kızı bulmak için çalışma başlattı.

Bugün sabah saatlerinde köye ulaşan Bursa Sivil Savunma Arama Kurtarma Birlik Müdürlüğü'nden 7 kişilik köpekli arama ekibi de arama çalışmalarına katıldı. Edremit Kaymakamı Şerif Aydın, bölgede 200'ye yakın asker ve köylünün de arama çalışmalarını sürdürdüğünü bildirdi.

Bazı görgü tanıklarının küçük İrem Deniz'in, plakası alınamayan, beyaz renkli, siyah camlı bir otomobil tarafından kaçırıldığı iddiaları üzerine, jandarma, bu yönde de arama çalışmalarına başladı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*