3 yeni film vizyona giriyor

3 yeni film vizyona giriyor.13298
  • Giriş : 14.08.2008 / 10:25:00

Beyaz perde 3 yeni film için açılıyor...

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Bilim-kurgu klasiği "Yıldız Savaşları"nın animasyon macerası "Yıldız Savaşları: Klon Savaşları-Star Wars: The Clone Wars" yarın sinemalarda...

Yönetmenliğini Dave Filoni'nin yaptığı filmin senaryosu "Yıldız Savaşları"nın "babası" olan George Lucas'ın imzasını taşıyor. Lucasfilm Animation'ın yapımcısı olduğu animasyon film, Galaksi'nin, kötü niyetli bölücüler ve onların robot orduları ile "Cumhuriyet" ve onun koruyucuları arasındaki dev boyutlu Klon Savaşları'ndan ötürü yorgun düşmesini ve Jedi Savaşçı Anakin Skywalker ve öğrencisi Ahsoka Tano'nun çok önemli bir göreve gönderilmesini konu alıyor.

İki usta oyuncu Meg Ryan ile Antonio Banderas'ı buluşturan "Annemin Yeni Sevgilisi-My Mom's New Boyfriend", gösterime girmeye hazırlanıyor. George Gallo'nun yönettiği filmde, ünlü ikiliye, Selma Blair, Colin Hanks, Tom Adams, Eli Danker, Keith David ve Enrico Colantoni eşlik ediyor. Senaryosunu yönetmen Gallo'nun kaleme aldığı filmin müzikleri Chris Boardman'ın imzasını taşıyor.

Görüntü yönetmenliğini Michael Negrin'in üstlendiği film, FBI ajanı eğitimi görmek için 2 seneliğine evden ayrılan Henry Durand'ın dönüşünde çok kilolu ve bakımsız bir kadın olan annesini alımlı ve sürekli sevgili değiştiren bir kadın olarak bulmasını, sonunda gönlüne göre birini bulan annesinin bu yeni erkek arkadaşının da "işinin" problem olmasının keyifli öyküsü...

Tanınmış komedi yıldızı Adam Sandler'ın rol aldığı "Zohan'a Bulaşma-You Don't Mess With The Zohan", haftanın üçüncü yeni filmi... Dennis Dugan'ın kamera arkasına geçtiği filmde, Sandler'in rol arkadaşları John Turturro, Rob Schneider, Emmanuelle Chriqui, Nick Swardson, Lainie Kazan, Ido Mosseri ve Dave Matthews. Senaryosunu Adam Sandler, Judd Apatow ve Robert Smigel'in yazdığı filmde bir Mossad ajanını canlandıran Sandler, aksanı ve enteresan saç tarzıyla karikatürize edilmiş "Zohan" adlı bir kahramana hayat veriyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*