'3. dünya ülkesi maçı'

'3. dünya ülkesi maçı'.12603
  • Giriş : 06.04.2008 / 10:20:00
  • Güncelleme : 06.04.2008 / 10:18:25

Kayserispor Menajeri Süleyman Hurma'dan, Fenerbahçe maçının hakemine sert tepki.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Süleyman Hurma, bir 3. dünya ülkesi maçı oynadıklarını ifade ederek, ''Hakemin maç içinde verdiği kararlara saygı göstermemiz mümkün değil. Penaltıya da ofsayta da bir şey söylemiyorum ama oyun oynatmamasını anlayamıyorum. Oyuncularımızın, bizim sinir sistemimizi bozdu. Türkiye'de Futbol Federasyonu değişti, hakem komitesi değişti ama ezilenler değişmedi'' dedi.

''Oynuyoruz (Teşvik mi aldınız?) diyorlar, geride kalıyoruz (Maçı sattılar) diyorlar'' diyen Hurma, ''Yukarıda tribünden de Fenerbahçeli bir yönetici (Çok para almışlar) demiş. Biz, para alıp vermeyi bilmeyiz. Çok para alıp vermeyi kimin yaptığını herkes biliyor'' şeklinde konuştu.

-CARLOS: ''GOL OLUNCA AĞRIMI UNUTUP SEVİNDİM''-

Uzun bir aradan sonra formasına kavuşan Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos maç konusunda görüşlerini açıklarken, 50 gündür forma giyemediğini hatırlatarak, şunları söyledi:

''Başlangıçta hafif sektim ama sonra bu geçti. Soyunma odasında ufak bir Ağrı hissettim ama sonra rahatladım. Zico'ya bana bugün oynama şansı verdiği için teşekkür ederim. Şu anda oynayabilecek durumdayım. Performansımın yüzde 70'ini sergileyebiliyorum. Ama Zico tercihini benden yana kullanırsa umarım ona bir seçenek yaratabilirim. Bugün özellikle Semih için çok mutlu oldum. Kezman da gayet iyi oynuyor ama Semih çok etkili bir dönem geçiriyor. Saha kenarında gol olunca ağrımı unutup, sevindim. Bazen bu ağrıları hissediyorum ama zamanla geçeceğine inanıyorum.''

Carlos, arkadaşlarına zaman zaman tecrübelerini aktarmaya çalıştığını dile getirerek, ''Hepsi çok kaliteli oyuncular. Onlarla anlaşmak gerçekten çok kolay. Ben Türkiye Ligi'ni de kazanmak istiyorum. Türkiye Kupası'nı da isterdim ama olmadı ama kalan 2 kupayı da kazanmak istiyorum'' dedi.

İspanyol basınına Barcelonalı Ronaldinho ile ilgili verdiği demecin hatırlatılması üzerine Roberto Carlos, ''Başkanımız büyük oyuncuları buraya getirerek, takımın hedeflerini büyütüyor. Bana, (Ronaldinho mutsuz onun nerede oynamasını istersin?) diye sordular, ben de (Fenerbahçe'de oynaması güzel olur) dedim. Başkanımız herkesi buraya çekebilecek biri'' diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious