3.5 haftalık bebeğini fırında pişirdi

3.5 haftalık bebeğini fırında pişirdi.8226
  • Giriş : 31.08.2008 / 21:00:00
  • Güncelleme : 31.08.2008 / 20:59:11

Anne, 3.5 haftalık bebeğini mikrodalga fırına atarak öldürmekle suçlanıyor.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

ABD'nin Dayton kentinde, erkek arkadaşıyla kavga ettikten sonra 3.5 haftalık bebeğini mikrodalga fırına atarak öldürmekle suçlanan anne, yapılan duruşmaların ardından cinayetten suçlu bulundu.

Mahkeme jürisi, Paris Talley adlı bebeğini fırına atarak öldürmekle itham edilen cani anneyle ilgili kararını, sekiz saat süren görüşmelerin ardından açıkladı.

Jüri, China Arnold'ı suçlu bulunurken, sanık hakkında verilecek ceza henüz açıklanmadı. Ancak annenin ölüm cezası alabileceği belirtiliyor.

Karar açıklanırken sakin görünen Arnold'ın, yerinden ayrılırken ağladığı farkedildi.

Ağustos 2005'te meydana gelen olay sırasında Arnold, dört çocuğu ve o zamanki erkek arkadaşı Terrell Talley, Dayton'daki bir aparman katında yaşadıyordu.

Arnold bebeğin ölümünden kısa süre sonra gözaltına alınmış ancak yetkililer, bir yandan tahkikata devam ederken anne de serbest bırakılmıştı.

Yetkililer, yapılan uzun araştırmalar ve bilimsel çalışmaların ardından mikrodalga fırının bebeğin ölümünde kullanıldığı sonucuna varıldığı.

Buna gerekçe olaraksa fırında yapılan incelemde bebeğin DNA'sına rastlanması ve bebeğin iç organlarında ciddi yanıklar tespit edilmesi gösterildi.

Arnold'ın avukatı, müvekkilinin olay günü çok sarhoş olduğunu ve hiçbir şey hatırlamadığını öne sürmüştü.

Ancak cani annenin, bir hücre arkadaşına, erkek arkadaşının, çocuğun kendisinden olmadığını anlaması halinde terkedeceğinden korktuğu için fırına attığını söylediği belirtiliyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*