32. Gün'den Ersoy Dede'ye cevap

32. Gün'den Ersoy Dede'ye cevap.12530
  • Giriş : 21.11.2008 / 15:23:00

Ülke TV yapımcısı Ersoy Dede’nin iddiasına yönelik bir açıklama yapan 32. Gün ekibi, Ersoy Dede'nin iddiasını yalanladı ve olayı 23 yıllık yapım üzerinden reklam yapmakla suçladı.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

32. Gün ekibinden yapılan açıkllada şu ifadeler yer aldı:

32.Gün'den “mecburi” açıklama...

Bugün internet sitelerinde, 23 yıllık haber pogramı 32.Gün Haber Programı ekibinin Ülke Tv'de yayınlanan bir programın konuğunu “çalmaya çalıştığı” yönünde bir haber yayınlanmıştır.

Yazıyı kaleme alan Ülke TV yapımcısı Ersoy Dede'nin iddiasına göre 32.Gün ekibi, konuk etmek istediği kişiye “Ersoy'un programına çıkmayın. O seyredilmeyen bir program. Gelin siz 32 Gün'e çıkın” demiş! BU BİR YALANDIR! BÖYLE BİR KONUŞMA YAŞANMAMIŞTIR!

Söz konusu konuk Süleyman Yaşar'dır. Yaşar, aynı akşam CNN Türk, Ülke TV ve ATV'de 3 ayrı programa çıkacağını söylemiş, 32. Gün ekibi ise kendisine “başka bir programa inşallah” diyerek teşekkür etmiştir. Kendisine hangi programa çıktığı dahi sorulmamıştır. Yaşar, aramızda böyle bir konuşma olmadığını teyit etmektedir. Dileyen bizzat Yaşar'ı arayıp sorabilir.

Peki bu nedir? Bu olsa olsa 23. Yıllık bir haber programının üzerinden reklam yapma BASİRETSİZLİĞİDİR! Ersoy Dede'y,e başarının böyle “ucuz polemiklerle” değil, iyi gazetelecilikle ve dirsek çürüterek yakalanacağını hatırlatır, meslek hayatında başarılar dileriz..

32. Gün Ekibi

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious

*

*


*