36 yaşındayım, evlenmek istiyorum

  • Giriş : 16.12.2006 / 00:00:00

BURSA’da eğlence mekanı açılışında sahne alan Serdar Ortaç, evlenmek istediğini söyledi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Otomatik Sallanan Beşik

Son albümünden sonra ilk kez Bursa'da sahneye çıkan Serdar Ortaç, kendisini dinlemeye gelen yaklaşık 500 hayranını coşturdu. Programına ‘Sor’ adlı hareketli şarkısıyla başlayan Ortaç, yaklaşık 2 saat sahnede kaldı. Dansçılarıyla birlikte Bursalılar'ı coşturan Ortaç, tramboncusuyla da dans etti. Ortaç'ı dinlemeye gelenler arasında yapımcı Ercan Saatçi ve Bursaspor Kulübü Başkanı Levent Kızıl da yer aldı. Uludağ tatili öncesi Serdar Ortaç'ı dinleyen Ercan Saatçi ile 2-1 galibiyetle biten Bursaspor-Karşıyaka maçını kutlayan Başkan Levent Kızıl, birlikte eğlendi.

Sahneye çıkmadan önce basın mensuplarıyla bir araya gelen Serdar Ortaç, 36 yaşında olduğunu artık evlenmek istediğini söyledi. Ortaç, iki kardeşinin de evlendiğini belirtirken, “Bana kısmet olmadı. Ailede en büyük çocuk benim. İki erkek kardeşim de evlendi. Ben onları örnek alamamışım. Karşıma bir aday çıksa, artık hiç durmam” dedi.
Eğlence yerlerinde çok sayıda kızlarla görüldüğünden dolayı hakkında çıkan yazıları eleştiren Ortaç, “Kızlarla çok fazla görüldüğüm doğru. Ama kadınla erkeğin arkadaş olabileceğine inanmanız gerekiyor. Her kız arkadaşımla aşk yaşamaya kalksam, ömür yetmez” diye konuştu.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious