37 yerinden bıçakladığı ceset başında ağladı

  • Giriş : 07.12.2006 / 00:00:00

İzmir'in Urla ilçesinde geçen yıl 16 yaşındaki lise öğrencisi Funda İşsiz'i 37 yerinde bıçaklayarak öldürdüğü iddia edilen C.E. (19) olay sonrası yanına çağırdığı kardeşine sarılıp ağlamış.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Beşik Modelleri

Mahkemeye Funda İşsiz'in annesi ve babası da dinleyici olarak katıldı. Mahkeme tarafından tanık olarak dinlenen C.E'nin kardeşi Cenk Erkal, olay günü cinayeti işleyen ağabeyinin kendisini arkadaşı aracılığıyla yanına çağırdığını söyledi. Olay yerinde ağabeyiyle buluştuğunu aktaran Erkal, sarılıp ağladıklarını anlattı.

Mahkeme, sanık C.E hakkında Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nden gelecek rapor için duruşmayı erteledi.

OLAY

Geçen yıl meydana gelen olayda, Dokuz Eylül Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümü 2. sınıf öğrencisi 19 yaşındaki C.E., kız arkadaşı Funda İşsiz'le beraber İzmir'in Urla ilçesinin İskele Mahallesi'ndeki kullanılmayan bir kafeteryaya gitti. Burada İşsiz'in cep telefonundaki bazı mesajlardan dolayı tartışma çıktı. Tartışma neticesinde C.E İşsiz'i 37 yerinde bıçaklandıktan sonra boğazını keserek öldürdü. Eve giden C.E. daha sonra vicdanı rahat etmeyince suçunu babasına itiraf etti. Ardından babasıyla birlikte karakola giderek polise teslim oldu. Polis, C.E.'nin teslim olup suçunu itiraf etmesinden sonra 7 kişiyi daha gözaltına almıştı.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious