399 YTL'ye 40 GB'lık Playstation 3

399 YTL'ye 40 GB'lık Playstation 3.10576
  • Giriş : 02.02.2008 / 11:35:00

Gedik Holding bünyesinde kurulan www.gedikgross.com isimli e-ticaret sitesi, başlattığı ''Pazartesi Sendromu'' uygulaması kapsamında 40 GB'lık Sony Playstation 3'ü internet üzerinden sadece 1 günlüğüne 399 YTL'ye satacak.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Büyüyen Beşik

Pazartesi günleri yaşanan sendromun hafifletilmesini hedef alan kampanya kapsamında 3 şubat pazar akşamını, 4 şubat pazartesiye bağlayan dakika itibarıyla (saat 00.00'da) www.pazartesisendromu.com ya da www.gedikgross.com/ps/ adresinden 40 GB'lık Sony Playstation 3, adedi 399 YTL'den satın alınabilecek.

Sadece bir gün sürecek özel fiyat uygulaması stoklarla sınırlı olacak ve 4 şubat pazartesi günü içerisinde stoklar tükeninceye kadar devam edecek.

Siteden yapılan açıklamada internet kullanıcılarına hem keyifli bir gün geçirtmek hem de 40 gb'lık Sony Playstation 3'ü piyasa değerinin çok altında bir fiyata satın almasını sağlamanın amaçlandığı bildirildi.

Playstation 3'ün Sony'nin Türkiye distribütörü Sony Eurasia garantisiyle satılacağı da vurgulandı.

Her pazartesi farklı bir ürünle uygulamanın devam edeceğini bildiren yetkililer ürünlerin satışının stoklarla sınırlı olduğunun da altını çizdiler.

Uygulama kapsamında www.gedikgross.com adresinden bir sonraki haftanın kampanya ürünü hakkında ipuçları da yayınlanacağı bildirildi.

Son zamanlarda Türkiye'de ardı sıra açılan fiziki teknoloji mağazalarının yaptığı uygulamaları anımsatan kampanyadan faydalanabilmek için www.gedikgross.com üyesi olmak gerekiyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious