4 çocuklu başkan adayı

  • Giriş : 10.08.2006 / 00:00:00

Fransa'da önümüzdeki yıl yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin güçlü adayı Segolene Royal, "bikinisiyle" gündeme geldi.

Facebook Twitter
Yazı Boyutu:

Sepet Beşik

Fransa'da önümüzdeki yıl yapılacak cumhurbaşkanlığı seçimlerinin güçlü adaylarından Segolene Royal, bu kez sert açıklamalarıyla değil "bikinisiyle" gündemdeydi. Nicolas Sarkozy en büyük rakibi olan 53 yaşındaki Royal, Akdeniz sahillerinde Cannes yakınlarındaki Larocel'de tatil yaparken İngiliz Closer dergisine yakalandı. Royal, fotoğraflarında düzgün fiziği ve genç görünümüyle görenleri büyülüyor. 26 yıldır Sosyalist Parti Başkanı Francois Hollande'la birlikte yaşayan ancak evlenmeyen Royal'in bu beraberlikten 4 çocuğu var... Fransız Le Parisienne gazetesi de sosyalist adayın fotoğraflarda siyasetçiden çok "film yıldızına benzediğini" yazdı. Sosyalist Parti lideri Francois Hollande "insanların özel hayatlarını sürdürdüğü sırada izlenmesi, onların kamuya ait alanlardan kaçmalarına yol açar" diyerek tepki gösterdi.

LEYLA ZANA'NIN DOSTU

Son derece medyatik bir Cumhurbaşkanı adayı olmasına karşılık Royal'in, rakiplerine göre Fransa'yı içeride de yurt dışında da doğru bir şekilde temsil edemeyeceği konuşuluyor. Segolene Royal ayrıca Leyla Zana'yla olan dostluğuyla da tanınıyor.

Facebook Twitter Yahoo Google Linkedin Stumbleupon Delicious